AviScreen Classic 1.3

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz p​rogram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Bezpłatna alternatywa dla popularnego programu HyperCam.

AviScreen umożliwia nagrywanie tego co dzieje się na części lub wybranej części ekranu do plików video w formacie AVI. W przypadku nagrywania wyłącznie określonego obszaru ekranu program oferuje unikalną i bardzo przydatną funkcję "follow the cursor" (podążaj za kursorem), dzięki czemu przesuwając kursor muszy automatycznie przesuwany jest także obszar nagrywania. Opcja ta jest szczególnie przydatna w przypadku tworzenia demonstracji z myślą o publikacji w Internecie - tak przygotowane pliki charakteryzuje bowiem dużo mniejszy rozmiar niż w przypadku nagrywania zawartości całego ekranu. Niestety w przeciwieństwie do HyperCam, AviScreen Classic nie oferuje nagrywania dźwięku, posiada jednak opcję wykonywania zrzutów ekranowych.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

darmowy, prosty w obsłudze, różne formaty zapisu, możliwość robienia zrzutów ekranowych
za każdym razem po wyłączeniu i włączeniu programu, trzeba wszystko ustawiać od nowa
28.04.2011 09:44 • Recenzja do wersji 1.3

AviScreen Classic 1.3, to program łatwy w obsłudze.
Jedyną jego wadą, jest to, że przy każdym otwarciu programu, trzeba od nowa ustawiać wygodniejsze skróty klawiszowe oraz folder zapisu. Ale nie jest to duża wada, bo zajmuje to pół minuty.