Aviary, Photoshop Express i inne programy graficzne online

Strona główna Aktualności

O autorze

Nie tak dawno uruchomiliśmy kolejny dział w ramach naszego katalogu oprogramowania - aplikacje dostępne online, czyli "w chmurze". W najnowszym artykule proponujemy zapoznanie się z najciekawszymi narzędziami do obróbki grafiki.

Za pomocą aplikacji graficznych online możemy już nie tylko dzielić się fotografiami ze znajomymi w Sieci, ale także rysować, tworzyć szkice, projekty, a nawet modele 3D. Nadal sporo brakuje im do tradycyjnych odpowiedników instalowanych w systemie. Programy "w chmurze" mają jednak dużą zaletę - możliwość dostępu do projektów z różnych miejsc, niezależnie od sprzętu. Ten sam projekt możemy edytować w domu, w pracy czy u znajomych.

Zapraszamy do lektury przeglądu aplikacji graficznych online, w którym prezentujemy takie programy jak Aviary, AutoCAD WS, Photoshop Express, 3DTin i Gliffy. Opisujemy ich zalety i wady, a także wskazujemy potencjalne zastosowania. Wszystkie te oraz inne programy graficzne online można znaleźć w naszym katalogu w dziale Grafika.

© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNetflix mówi, że ma czyste ręce. Nie zbieramy o was danych