r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Avira SP2 z paskiem dla przeglądarek

Strona główna Aktualności

Wydany został Service Pack 2 dla aktualnych produktów zabezpieczających firmy Avira: Avira Antivir Personal, AntiVir Premium i AntiVir Premium Security Suite.

Avira SP2 dostarcza lepsze mechanizmy wykrywania rootkitów i ulepszone narzędzia czyszczące zainfekowane pliki. Osoby, które interesuje działanie ich antywirusa, z pewnością ucieszą się z dużo lepszej dokumentacji i nowego, bardzo szczegółowego systemu logowania aktywności skanera antywirusowego.

Ponadto do Service Pack 2 dla produktów niemieckiej firmy dołączony został pasek wyszukiwania dla przeglądarek firmowany przez Ask.com. Instalacja paska jest na szczęście opcjonalna. Pasek nie jest bezpośrednio związany z zabezpieczającymi działaniami produktów z rodziny AntiVir, ale znajduje się na nim przydatny indykator, informujący o aktualności danych komponentu WebGuard, czyli tarczy sieciowej. W SP2 Aviry znajduje się również zaktualizowana lista niebezpiecznych stron ze szczegółowymi informacjami na ich temat. Użytkownik może dowiedzieć się jakiego typu zagrożenie stwarza strona i dlaczego została zablokowana. Pasek integruje się z Internet Explorerem i Firefoksem, ze względu na politykę firmy nie będzie dostępny dla Chrome. Na swoim forum wsparcia firma Avira umieściła również listę znanych błędów i sposoby ich obejścia.

r   e   k   l   a   m   a

Uaktualnienie jest dostarczane z każdą nowo kupioną wersją produktów firmy Avira, a obecni użytkownicy w Niemczech i Stanach Zjednoczonych już ją otrzymali za pośrednictwem mechanizmu aktualizacji. Użytkownicy w innych krajach otrzymają aktualizację na początku sierpnia.

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.