Avira System Speedup Avira System Speedup 6.10.0.11063

Strona główna Windows Narzędzia Pakiety narzędziowe
​Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Avira System Speedup to wszechstronne, zaawansowane narzędzie do optymalizacji systemu operacyjnego Windows, które pozwoli na przyspieszenie pracy komputera, pozbycie się z dysku niepotrzebnych plików oraz naprawę systemowego rejestru.

Program składa się z dwóch głównych modułów, które są wspierane dodatkowymi narzędziami. Moduły te to System Cleaner oraz System Optimizer. Jak łatwo się domyślić, pierwszy służy do oczyszczania komputera ze zbędnych programów, pozostałości po aplikacjach, ciasteczek (cookies) czy też innych niepotrzebnych danych zaśmiecających dysk twardy oraz również rejestr z rozmaitych pozostałości, na przykład po dawno odinstalowanych programach. Drugi moduł z kolei zajmuje się analizą procesów i automatycznie uruchamianych wraz z systemem aplikacji. Wskaże on, które programy łączą się w danej chwili z siecią oraz udostępni informacje o uruchomionych w Windowsie usługach.

Dwa główne moduły Avira System Speedup dopełniane są przez zestaw przydatnych narzędzi, wśród których warto wymienić takie dodatki jak wyszukiwarka duplikatów, plików o zerowym rozmiarze i pustych folderów, narzędzie do permanentnego czyszczenia dysku twardego czy też do szyfrowania i deszyfrowania danych. Poza tym program wskaże również listę zainstalowanych sterowników oraz pozwoli wykonać (lub przywrócić) kopię bezpieczeństwa rejestru.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 30 dni. Jej ograniczeniem jest również możliwość wykonania zaledwie jednego procesu naprawy systemu Windows.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!