Avirall Time Suite Avirall Time Suite 1.5.8682.0

Strona główna Windows Phone Narzędzia
Pobierz program
lub zeskanuj:

Avirall to rozbudowana aplikacja służąca do odmierzania czasu na wiele sposobów. Jej unikalną cechą jest możliwość pracy w pięciu różnych trybach. Podstawowym i zarazem najprostszym z nich jest Quick Stopwatch, czyli stoper odmierzający czas identycznie jak jego „fizyczny” pierwowzór. To jednak zaledwie początek, bo kolejne cztery tryby — Chronowatch, TaskTimer, ActLogger i ProKeeper — są znacznie bardziej rozbudowane.

Pierwszy z wymienionych pozwala uruchamiać wiele stoperów równocześnie z możliwością dzielenia pomiaru na okrążenia, drugi służy za minutnik wypełniający pasek postępu, trzeci skupia się na odmierzaniu czasu poświęcanego na daną czynność, natomiast czwarty to zegarek „biznesowy”, który przelicza upływający czas na gotówkę (możemy ustalić założone ramy czasowe i ilość pieniędzy zarabianych w ciągu godziny). Każdy z czterech rozbudowanych trybów pozwala wstrzymywać pomiar, dodawać powiązane z nim zdjęcie czy wyświetlać szczegółowe informacje na jego temat (w tym czas rozpoczęcia, sumaryczny czas przerw czy słowny opis pomiaru).

Ciekawostką w przypadku Avirall jest to, że każdy pomiar możemy wysłać za pomocą e-maila lub przygotować z niego prostą, czytelną infografikę, która zobrazuje informacje na jego temat. Aplikacji niestraszne jest też wyłączenie smartfona — czas odmierzany jest nawet wtedy, gdy urządzenie teoretycznie pozostaje „martwe”.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!