Awesome Lock Awesome Lock 4.5.1.11

Strona główna Windows Phone Akcesoria
Pobierz program
lub zeskanuj:

Dzięki Awesome Lock możemy zamienić ekran blokady w przydatne źródło informacji. Aplikacja oferuje zestaw kilkunastu narzędzi, które możemy konfigurować i umieszczać na ekranie blokady bądź też kafelku programu.

Wśród domyślnych wtyczek znajduje się pogoda, wyniki finansowe, wiadomości, kalendarz oraz Twitter. To jednak tylko drobna część z tego co oferuje Awesome Lock. Dodać możemy informacje z LinkdIn, RSS-y, notatki, cytat dnia, zadania do wykonanie, komiksy z Dilbertem i wiele innych. Nie każda wtyczka oferuje wsparcie dla języka polskiego.

Dzięki opcjom możemy dopasować wyświetlane informacje do swoich preferencji, także estetycznych. Dodatkowo wybrane przypiąć do kafelka aplikacji, bądź też stworzyć z nich jeden wspólny agregat treści. Otrzymamy wtedy kafelek, który uaktywni podsumowanie informacji z wybranych przez nas wtyczek. Program pozwala także na zmianę źródła tapet dla ekranu blokady.

Tym co najbardziej razi w Awesome Lock jest interfejs oraz tłumaczenie. Wykonanie aplikacji jest niechlujne, a język polski bardziej przeszkadza niż pomaga. Widać, że autorzy w tłumaczeniu posługiwali się jedynie translatorem. Aplikacja dostępna jest w wersji darmowej z ograniczonymi wtyczkami oraz płatnej.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!