Axara 2D to 3D Converter 2.4.5.250

Strona główna Windows Multimedia Obróbka i konwersja wideo
Pob​ierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Axara 2D to 3D Converter to nietypowy konwerter plików wideo, który poza możliwością zmiany formatu wyjściowego pozwala także w łatwy sposób przekształcać standardowe filmy w stereoskopowe filmy 3D.

Głównym składnikiem programu jest narzędzie do konwersji wideo, umożliwiające konwertowanie plików w standardowym trybie 2D lub 3D. Użytkownik posiada możliwość zmiany podstawowych parametrów dźwięku i obrazu w wyjściowym pliku wideo - wykorzystywanych podczas konwersji kodeków, jakości audio i wideo, a także korekcji obrazu i jego rozmiarów. Axara 2D to 3D Converter oferuje również funkcje podziału wyjściowego pliku na części zgodnie z zadeklarowanym szablonem, podziału materiału na rozdziały, a także wycinanie zbędnych jego elementów. Ustawienia poziomu głębi 3D wykorzystywanego podczas konwersji regulowany może być automatycznie lub manualnie przez użytkownika. Wyjściowy efekt zobaczymy w czasie rzeczywistym we wbudowanym w programie odtwarzaczu.

Ponadto Axara 2D to 3D Converter wyposażony został w narzędzie do pobierania klipów z serwisu YouTube, a także nagrywania przekonwertowanych materiałów wideo na płytę lub tworzenia z nich obrazów ISO.

Program obsługuje większość najpopularniejszych formatów wideo (m.in. AVI, IFO, DAT, RM, RMVB, WMV, VOB, MOV, OGG, 3GP, MKV, FLV, SWF i wiele innych), oferując przy tym predefiniowane konfiguracje dla takich urządzeń jak stacjonarne odtwarzacze DVD, iPod/iPhone, różnego typu telefony komórkowe, konsole do gier Xbox, PSP, PlayStation oraz przenośne odtwarzacze multimedialne firm Archos, iRiver, czy Creative. Przy ich użyciu użytkownik bez konieczności dostosowywania wielu ustawień wyjściowego materiału wideo może go przekonwertować, mając przy tym pewność, że klip będzie przez dane urządzenie poprawnie odtwarzany.

Lista obsługiwanych formatów

  1. wejściowych:
wideo: DVD, BluRay, AVI, WMV, MP4, MKV, VOB, FLV, RM, VRO, AMV, MTS, MPEG, MPG
audio: MP3, M4A, WAV, M4R, AC3, AAC, OGG, APE, MKA, AU, FLAC, CAF, SD2, AIFF, WMA
  1. wyjściowych:
wideo: DVD, BluRay, AVI, WMV, MP4, MKV, VOB, FLV, RM, VRO, MPEG, MPG
audio: MP3, M4A, WAV, M4R, AC3, AAC, OGG, APE, MKA, AU, FLAC, CAF, SD2, AIFF, WMA

Uwaga!

  1. Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 7 dni. Dodatkowo w trakcie konwersji na wyjściowy materiał wideo nakładany jest znak wodny z nazwą programu i odnośnikiem do strony producenta.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!