Axence NetTools 5.0.1.22809

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia sieciowe
Pobierz p​rogram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

NetTools Pro to pełna wersja aplikacji przeznaczonej do administrowania sieciami, niedawno uczyniona całkowicie bezpłatną.

W skład programu wchodzi 10 narzędzi pozwalającymi m. in. na skanowanie sieci w poszukiwaniu wszystkich komputerów na niej działających, wy listowanie wszystkich przychodzących i wychodzących połączeń z komputera, skanowanie portów i serwerów (HTTP, POP3, MS SQL, Oracle i 50 innych) oraz narzędzie TCP/IP workshop, które pozwala uzyskać niskopoziomowe połączenie TCP i UDP w celu testowania i wykrywania problemów z serwisami sieciowymi. Oprócz powyższych, aplikacja zwiera także inne popularne narzędzia, takie jak: graficzny Ping, Trace, Lookup, Local info czy Bindwidth.

Dodatkowo NetTools Pro umożliwia użytkownikom korzystanie z funkcji: NetWatch do monitorowania dostępności wielu urządzeń w sieci, WinTools do wyświetlania informacji na temat systemu Windows i przeglądarki SNMP.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

darmowy, duże możliwości, lekki, powiadomienia o awariach, stabilny
przy zmianach konfiguracji sprzętowej za każdym razem trzeba akywować go kodem
ocena użytkownika

Dla mnie program obowiązkowy, mimo swojej prostoty oferuje wiele ciekawych funkcjonalności m.in monitorowanie konkretnych urządzeń po ip, informowanie o wysokim czasie odpowiedzi i o całkowitym braku odpowiedzi, skanowanie sieci, portów, badanie przepustowości, połączenie RPC. Program jak na swoje duże możliwości pozostaje bezpłatny jedynie co wyświetla małe nieinwazyjne reklamy zachęcające głównie do wypróbowania/zakupu nVision tej samej firmy.
Największym minusem jak dla mnie jest każdorazowa aktywacja programu po jakiejkolwiek zmianie sprzętowej np. odpięcie dysku.

01.07.2016 09:28 | Recenzja do wersji 5.0.1.20436
Szczegółowy, wiele funkcji
u mnie raz na 30 razy się zawiesza
ocena użytkownika

Program w sumie dla każdego, ale szczególnie dla osób, którym potrzebne jest, albo bardzo ułatwia pracę takie coś, jak skanowanie portów, śledzenie trasy pakietów, ciągłe pingowanie, skanowanie sieci w poszukiwaniu urządzeń i otwartych portów, sprawdzenie informacji DNS domeny/IP, informacja o połączeniach z komputera lokalnego i logowanie się do innego komputera w celu uzyskania informacji typu uruchomione procesy, czy typ procesora. Bardzo ciekawy program, polecam.

10.07.2011 01:08 | Recenzja do wersji 4.0.10.9164 Pro