Axence NetTools 5.0.1.22809

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia sieciowe
Pobi​erz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

NetTools Pro to pełna wersja aplikacji przeznaczonej do administrowania sieciami, niedawno uczyniona całkowicie bezpłatną.

W skład programu wchodzi 10 narzędzi pozwalającymi m. in. na skanowanie sieci w poszukiwaniu wszystkich komputerów na niej działających, wy listowanie wszystkich przychodzących i wychodzących połączeń z komputera, skanowanie portów i serwerów (HTTP, POP3, MS SQL, Oracle i 50 innych) oraz narzędzie TCP/IP workshop, które pozwala uzyskać niskopoziomowe połączenie TCP i UDP w celu testowania i wykrywania problemów z serwisami sieciowymi. Oprócz powyższych, aplikacja zwiera także inne popularne narzędzia, takie jak: graficzny Ping, Trace, Lookup, Local info czy Bindwidth.

Dodatkowo NetTools Pro umożliwia użytkownikom korzystanie z funkcji: NetWatch do monitorowania dostępności wielu urządzeń w sieci, WinTools do wyświetlania informacji na temat systemu Windows i przeglądarki SNMP.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Nie zdążyłem zobaczyć
Trzeba wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych - to nie jest darmowa licencja
ocena użytkownika
20.05.2020 12:23 • Recenzja do wersji 5.0.1.22809

Trzeba wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych (jest to obowiązkowe), bez tego program się nawet nie uruchomi - SŁABE.
Może by ktoś zadał sobie trud i podał taką informację zanim się program pobierze?
Żeby było jasne, nie mam nic przeciw rejestracji na stronie producenta, ale zmuszanie do zgody na zaśmiecanie spamem skrzynki mailowej i telefonu jest naprawdę słabe.

darmowy, duże możliwości, lekki, powiadomienia o awariach, stabilny
przy zmianach konfiguracji sprzętowej za każdym razem trzeba akywować go kodem
ocena użytkownika
01.07.2016 09:28 • Recenzja do wersji 5.0.1.20436

Dla mnie program obowiązkowy, mimo swojej prostoty oferuje wiele ciekawych funkcjonalności m.in monitorowanie konkretnych urządzeń po ip, informowanie o wysokim czasie odpowiedzi i o całkowitym braku odpowiedzi, skanowanie sieci, portów, badanie przepustowości, połączenie RPC. Program jak na swoje duże możliwości pozostaje bezpłatny jedynie co wyświetla małe nieinwazyjne reklamy zachęcające głównie do wypróbowania/zakupu nVision tej samej firmy.
Największym minusem jak dla mnie jest każdorazowa aktywacja programu po jakiejkolwiek zmianie sprzętowej np. odpięcie dysku.