Hotzlotowy gadżet Samsunga czyli minitest pendrive 2GB

W sobotę podczas losowania udało mi się zdobyć jeden z pendrajwów Samsunga w kształcie robocika podobnego do tego androidowego. Bardzo się ucieszyłem z tego faktu zwłaszcza, że rok temu nic nie wygrałem (bo losowania nie było :P ) i w końcu prócz wyglądu pendrive ma to też swoje praktyczne zastosowanie, a pojemność 2GB nie zniechęciła mnie.

Po powrocie do domu zacząłem wrzucać wersje portable programów, bo niewiele to zajmuje a zawsze się przyda zwłaszcza, że robot może służyć jako brelok do kluczy.
Przy wrzucaniu plików zdziwił mnie wolny transfer, bardzo wolny więc zapuściłem dwa programy i cóż się okazało, ano to co widać na poniższych zdjęciach:

Test robiłem wielokrotnie na różnych programach, różnych systemach plików i rozmiarach alokacji, ale wynik zawsze zbliżony do tego co teraz. Wie ktoś co może być powodem tak niskiego transferu? Czyżby Samsung którego zawszę i wszędzie sobie tak chwalę dał ciała wciskając praktycznie bezużyteczny bubel? Jak ktoś ma możliwość prosiłbym o sprawdzenie jego egzemplarza. Niemniej jednak brelok ciekawy.