r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Azteca na weekend

Strona główna Aktualności

O autorze

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy grę Azteca - dynamiczną grę logiczną utrzymaną w odległym klimacie średniowiecznych ludów Ameryki Środkowej.

Zadaniem gracza jest jak najszybsze wyeliminowanie wszystkich przemierzających przez kamienne labirynty ciągów kolorowych bil. Dzięki żwawemu i precyzyjnemu wstrzeliwaniu osobnych kul, których kolory należy zgrać z tymi do wykluczenia, skracamy łańcuchy nie pozwalając im tym samym na dotarcie do wyjścia i opuszczenie planszy. Z czasem rodzajów i kolorów bil przybywa przez co gra staje się coraz bardziej ekscytująca, ale i trudniejsza.

Grę Azteca można pobrać w dziale: PO GODZINACH -> Gry -> Logiczne

r   e   k   l   a   m   a

Zapraszamy do zabawy oraz do odwiedzenia działu Tydzień z Piratem ;-), gdzie można zobaczyć nowe przygody naszych komiksowych bohaterów.

Ponadto wszystkich miłośników gier, dla których gra na weekend to za mało, zapraszamy do naszego portalu Gamikaze. Polecamy recenzję przygód córki Śmierci w grze Venetica, platformówki Ratchet and Clank Future: A Crack in Time na PS3, kieszonkowego wydania LittleBigPlanet na PSP, czy powrotu Indiany Jonesa do świata klocków w LEGO Indiana Jones 2: The Adventure Continues

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.