r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Azure Cloud Shell – nadzór nad chmurą z wiersza poleceń i smartfonu

Strona główna AktualnościOPROGRAMOWANIE

Intelligent Edge to oczywiście nie jedyna nowość, jaką Microsoft zaprezentował w kwestii rozwoju swojej chmury, wszak Azure to dziś produkt flagowy z biznesowego punktu widzenia ważniejszy nawet od Windowsa.

Azure Cloud Shell

Wygląda na to, że Microsoft doszedł do ciekawych wniosków, jeśli chodzi o samą obsługę Azure. Korporacja zaprezentowała dziś bowiem możliwość obsługi swoich usług za pomocą wiersza poleceń. Dzięki Cloud Shell możliwe będzie na przykład postawienie 1000 kolejnych maszyn wirtualnych za pomocą jednego polecenia.

Mobilne Azure

Kolejną nowość stanowi aplikacja mobilna Azure – swoje usługi będzie można odtąd nadzorować także za pomocą urządzenia mobilnego z Androidem lub iOS-em. Dostępne będzie tam nawet zaprezentowane chwilę wcześniej Azure Cloud Shell. Zarówno w przeglądarce, jak i wersji mobilnej, wykorzystywane zasoby będą załadowane w momencie uruchomienia Cloud Shell.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.