Azureus Vuze Leap Azureus Vuze Leap 2.6.0.1

Strona główna Windows Internet i komunikacja Bezpośrednia wymiana plików
Po​bierz program
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Azureus Vuze Leap to w dużym stopniu uproszczona wersja popularnego klienta sieci P2P, pozwalającego w łatwy sposób pobierać z Internetu dane (oprogramowanie, multimedia, grafikę) udostępniane przez innych użytkowników.

Program z pewnością zadowoli większość początkujących osób, oczekujących od rozwiązań tego typu maksymalnej prostoty obsługi i konfiguracji. Jego możliwości zostały okrojone niemalże do minimum przez co aplikacja jest również szybka oraz zużywa niewielkie partie zasobów systemowych.

Poza wbudowaną wyszukiwarką danych z opcją filtrowania wyników Vuze Leap nie oferuje w zasadzie żadnych dodatkowych funkcji. Po odnalezieniu żądanego pliku użytkownik może rozpocząć jego pobieranie, obserwować postęp pobierania poszczególnych plików na liście oraz odtworzyć wybrane z użyciem zewnętrznego oprogramowania.

Podobnie jak w przypadku dostępnych funkcji tak również liczba oferowanych opcji konfiguracyjnych została ograniczona do niezbędnego minimum. Do dyspozycji użytkownika pozostaje opcja definiowania programu jako domyślnego klienta torrent oraz czy ma być on uruchamiany wraz z systemem, lokalizacji, w której będą zapisywane pobierane dane, a także limitowania transferu przychodzącego i wychodzącego.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!