reklama

Azureus Vuze Leap 2.6.0.1

Strona główna Windows Internet i komunikacja Bezpośrednia wymiana plików
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Azureus Vuze Leap to w dużym stopniu uproszczona wersja popularnego klienta sieci P2P, pozwalającego w łatwy sposób pobierać z Internetu dane (oprogramowanie, multimedia, grafikę) udostępniane przez innych użytkowników.

Program z pewnością zadowoli większość początkujących osób, oczekujących od rozwiązań tego typu maksymalnej prostoty obsługi i konfiguracji. Jego możliwości zostały okrojone niemalże do minimum przez co aplikacja jest również szybka oraz zużywa niewielkie partie zasobów systemowych.

Poza wbudowaną wyszukiwarką danych z opcją filtrowania wyników Vuze Leap nie oferuje w zasadzie żadnych dodatkowych funkcji. Po odnalezieniu żądanego pliku użytkownik może rozpocząć jego pobieranie, obserwować postęp pobierania poszczególnych plików na liście oraz odtworzyć wybrane z użyciem zewnętrznego oprogramowania.

Podobnie jak w przypadku dostępnych funkcji tak również liczba oferowanych opcji konfiguracyjnych została ograniczona do niezbędnego minimum. Do dyspozycji użytkownika pozostaje opcja definiowania programu jako domyślnego klienta torrent oraz czy ma być on uruchamiany wraz z systemem, lokalizacji, w której będą zapisywane pobierane dane, a także limitowania transferu przychodzącego i wychodzącego.

© dobreprogramy
reklama

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
ch3mn3y   3 #5 05.03.2016 20:04

Wgrałem. Dodałem 3 torrenty i rozpoczął pobieranie dwóch. Myślę sobie: przydałaby się konfiguracja kolejkowania, ale przeżyję". A tu zonk 3 i każdy kolejny dodany torrent się nie pobiera, bo brak seedów. No ok, choć są. Dodałem jakiś serial z ogromną liczbą seedów do testów i.. też nie ma żadnego. Tylko reinstall pomaga. Większego g***a dawno nie wgrałem...

kop524   6 #4 10.01.2016 12:11

@80mentor: siema i tak już przeszedłem na TransmissionQt for Windows

Dementor   38 #3 10.01.2016 11:10

@kop524: Azureus swoje chwile świetności miał z 10-15 lat temu, teraz to archaiczny program.

walgav   17 #2 19.06.2015 18:19

wolę utorrenta

  #1 08.06.2015 00:58

Aż się dziwie, że brak tu komentarzy. Porzuciłem dość dawno uTorrenta po nieszczęsnym zainstalowaniu koparki do Bitcoinów i... nie żałuję. Program prosty, bez reklam, skrojony do maksymalnej możliwości - ma robić to na czym mi najbardziej zależy - otwierać linki magnet i pobierać. Poza tym, wyszukiwarkę ma raczej po angielsku, ale tego używam głównie do wyszukiwania zagranicznych piosenek. Prostota jest tutaj kluczowym wskaźnikiem. Przy ustalaniu limitów można posłużyć się przelicznikiem kilobajtów na megabajty. Nie zauważyłem wolnego transferu ani nic z tych rzeczy. Polecam. c:

reklama