B.A.L.L.O 1.0.1.5

Strona główna Windows Gry Zręcznościowe
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

B.A.L.L.O to jedna z bardziej wymagających zręcznościówek znajdujących się w dziale "Po godzinach". Jest ona prawdziwym sprawdzianem dla miłośników tego właśnie gatunku. To gra typu "na dwie ręce", toteż umiejętność synchronizacji kilku czynności jednocześnie będzie miała priorytetowe znaczenie dla osiąganych wyników.

Fabuła gry nie została przesadnie rozbudowana, ale to na pewno nie przeszkodzi w dobrej zabawie. Naszym celem jest doprowadzenie małej, zawieszonej na linie kulki do wyznaczonego punktu. W każdym z kolejnych układów droga jaką mamy do przebycia staje się coraz trudniejsza.

Aby rozpocząć grę należy rozbujać zawieszoną na linie kulkę przy pomocy klawiszy "a" i "d". Należy jednak robić to tak, by nie rozbić się o otaczające nas zewsząd skalne ściany. Klawiszami "w" i "s" określamy długość liny i jednocześnie lewym przyciskiem myszy wybieramy miejsce kolejnego przymocowania jej do ściany. Wszystko to po to, by móc poruszać się po skalnym labiryncie.

Oprawa gry pod względem graficznym jak i dźwiękowym nie powala, ale tu przecież nie o to chodzi. Niejednokrotnie gracz jest tak skupiony na manewrach w ciasnych korytarzach, że nie przywiązuje wagi do otoczenia. Mimo wszystko autorzy gry przygotowali małą niespodziankę w formie update'u szaty graficznej. Należy jedynie podmienić zawartość katalogów "Levels" i "Textures".

W grze prócz elementów zręcznościowych występują aspekty logiczne. Grając w B.A.L.L.O niejednokrotnie przyjdzie nieźle pogłówkować. Dodatkowo szereg strategicznych decyzji trzeba będzie podejmować w ułamku sekundy. Refleks i umiejętność szybkiego wyboru właściwego rozwiązania okażą się kluczem do sukcesu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Shaki81 MODERATOR BLOGA  39 #7 15.12.2014 21:55

@J.xd (niezalogowany): Pobrałem i uruchomiłem w niecałe 5 minut, pomimo tego że ma Win7, którego nie ma w wymaganiach.

  #6 29.03.2011 09:22

mi sie nie chce uruchomic , nie polecam

  #5 05.10.2008 14:09

jakie są wymagania?

  #4 19.01.2008 18:58

gra jest nie ciekawa

  #3 22.06.2007 22:56

gra jest świetna wymagająca dużo umiejętności posługiwania się myszką i klawiaturą jednocześnie i podzielności uwagi dla ludzi cierpliwych lubiących wyzwania

  #2 07.04.2007 14:25

ja tez nie polecam

  #1 25.12.2006 17:35

nie polecam tej gry strasznie nudna :/