B1 Free Archiver B1 Free Archiver 1.7.122

Strona główna Windows Akcesoria Kompresory plików
Pobie​rz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

B1 Free Archiver to bezpłatne narzędzie do tworzenia archiwów danych, które jest niezwykle proste w obsłudze i adresowane nawet do mniej doświadczonych użytkowników.

Wśród formatów plików obsługiwanych przez B1 Free Archiver znajdziemy: b1, zip, jar, xpi, rar, 7z, arj, bz2, cab, deb, gzip, tgz, iso, lzh, lha, lzma, rpm, tar, xar, z, dmg i inne. Warto dodać, że format pliku b1 jest formatem całkowicie darmowym (open source) – może być wykorzystywany w celach prywatnych i komercyjnych. Wszystkie niezbędne pliki są dostępne na oficjalnej stronie producenta.

B1 Free Archiver został wyposażony w ulepszony algorytm kompresowania danych, który sprawia, że archiwa powstają dużo szybciej niż przy wykorzystaniu klasycznej kompresji LZMA. Narzędzie robi użytek z 256-bitowego algorytmu szyfrowania danych AES, co sprawia, że bez posiadania hasła żaden użytkownik nie będzie w stanie wyodrębnić i odczytać plików znajdujących się w danej paczce.

Uwaga!

  • Podczas instalacji kreator proponuje użytkownikowi instalację dodatkowych składników. Nie są one wymagane do poprawnego działania programu i nie zalecamy ich instalacji.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!