B612 — selfie od serca B612 — selfie od serca

Strona główna Windows Phone Internet i komunikacja
Pobierz program
lub zeskanuj:

B612 to kolejna aplikacja do wykonywania zdjęć selfie. Odpowiada za nią ten sam zespół co za komunikator internetowy LINE. B612 na tle innych, podobnych programów wyróżnia szybkość działania i prostota w obsłudze.

Aplikacaj zaraz po starcie i nadaniu jej odpowidnich uprawnień jest gotowa do działania. Domyślnie uruchamia podgląd z przedniej kamery, niestety nie ma możliwości przełączenia na tę umiejscowioną z tyłu urządzenia. Za jej pomocą możemy nie tylko robić zdjęcia, ale również kręcić krótkie filmy. To na tym etapie ustalamy z jakich filtrów chcemy korzystać.

Warto o tym pamiętać, by nie szukać ich już po wykonaniu zdjęcia. Takie rozwiązanie pozwala na żywo, zobaczyć, jak będziemy wyglądać przy zastosowaniu konkretnych dodatków. Z poziomu podglądu możemy także stworzyć kolaż, ustawić timer, a także zmienić naświetlenie. Zaraz po wykonaniu zdjęcia przywita nas menu za pomocą którego możemy nasze zdjęcie zapisać bądź też udostępnić innym. To wszystko.

B612 to prosta w obsłudze aplikacja do robienia selfie. Nie wymaga od nas zakłądania konta w żadnej usłudze, nie odpycha ogromem opcji i ustawień. Skupia się na tym co najważniejsze, dodatkowo jest darmowa i nie zawiera reklam. Niestety wersja Windows Phone w naszym regionie wyświetla interfejs w języku niemieckim.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!