BANK PEKAO BANK PEKAO

Strona główna Windows Phone Akcesoria
Pobierz program
lub zeskanuj:

BANK PEKAO to oficjalna aplikacja przeznaczona dla klientów banku PEKAO SA. Dzięki niej z poziomu swoich smartfonów mogą oni zarządzać kontem, rachunkami, a także wykonywać przelewy.

Z poziomu ekranu głównego bez potrzeby logowania możemy zapoznać się z kursami walut, aktualnościami, informacjami giełdowymi, ważnymi adresami i telefonami czy też danymi odnośnie rozmieszczenia placówek i bankomatów. Aplikacja posiada także rozbudowany i dobrze opisany tryb demo. Dzięki niemu możemy bezstresowo sprawdzić działanie różnych opcji programu, a także jego możliwości.

Po zalogowaniu się na nasze konto otrzymujemy dostęp do szczegółowych informacji o naszych rachunkach, kartach, kredytach, lokatach czy też inwestycjach. Układ menu wpisano w stylistykę Windows Phone, co sprawia że aplikacja jest intuicyjna, ale nie zawsze czytelna. Na szczęście oferowane z jej poziomu informacje są bardzo szczegółowe. Z poziomu aplikacji mamy dostęp nawet do szybkiego kontaktu z naszym osobistym doradcą wraz z jego danymi.

Wśród wad należy wspomnieć o kłopotach ze stabilnością oraz prędkością działania. Zabrakło także metody na szybkie sprawdzenie stanu konta bez potrzeby dodatkowego logowania, a także interfejsu dopasowanego do urządzeń z większymi ekranami i rozdzielczością. Aplikacja BANK PEKAO dostępna jest za darmo.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!