BB FlashBack Express BB FlashBack Express 5.47.0

Strona główna Windows Multimedia Przechwytywanie wideo
Pobierz prog​ram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

BB FlashBack Express to bezpłatny pakiet narzędzi przeznaczony do przechwytywania sekwencji wideo z obrazem pulpitu komputera. Zawarto w nim pełną funkcjonalność, umożliwiającą kompleksowe tworzenie różnego rodzaju prezentacji multimedialnych, szkoleń czy wideo-poradników i zapisywanie ich w formatach SWF/FLV lub AVI.

W skład BB FlashBack Express wchodzą następujące narzędzia: BB FlashBack Express Recorder oraz BB FlashBack Express Player. Pierwsze z nich udostępnione zostało z myślą o rejestrowaniu wszystkiego co dzieje się na ekranie naszego komputera. Oczywiście użytkownik może definiować obszar uwzględniany podczas nagrania (cały pulpit, wskazany region lub okno aplikacji), a także przechwytywać obraz pochodzący z kamerki internetowej lub ścieżkę audio z różnych urządzeń (m.in. mikrofon itp.). Z kolei drugi składnik, BB FlashBack Express Player, daje nam możliwość podglądu zapisanego materiału, jego prostej edycji oraz eksportu wideo do jednego z wspieranych formatów.

BB FlashBack Express wyposażony został w szereg opcji konfiguracyjnych, pozwalających łatwo dostosowywać poszczególne atrybuty projektu do indywidualnych preferencji użytkownika. Możliwe jest m.in. modyfikowanie ustawień jakości, ograniczanie rozmiaru plików wyjściowych, tworzenie statycznych zrzutów ekranu z przechwyconego wideo czy też modyfikowanie szybkości odtwarzania itp. Nie zabrakło również funkcji publikacji stworzonych projektów w serwisie YouTube lub ich transferu na wskazany serwer FTP.

Uwaga!

  • Po instalacji program wyświetla informację o konieczności jego rejestracji, którą bezpłatnie przeprowadzić można na stronie producenta. Po jej zakończeniu na wskazany adres e-mail wysyłany jest darmowy klucz aktywacyjny dla programu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!