r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

BBM Beta 1.0.0.0

Strona główna Windows Phone Internet i komunikacja

Oficjalny klient popularnego komunikatora firmy BlackBerry. Zdobył popularność dzięki integracji z systemem i usługami tego producenta, a od jakiegoś czasu jest także rozwijany na pozostałych platformach mobilnych, w tym Windows Phone.

Aby skorzystać z komunikatora musimy założyć konto w usłudze. Możemy tego dokonać z poziomu aplikacji. Podczas pierwszego logowania zostaniemy także zapytani o pomoc w wyszukiwaniu kontaktów (aplikacja wczytuje naszą listę z telefonu i oferuje wysłanie zaproszeń). Ekran główny dzieli się na 3 części. Pierwsza to kontakty. Jak sama nazwa wskazuje znajdziemy na nim kontakty, a także możliwość tworzenia grup. Na dolnej belce znalazły się przydatne narzędzia takie jak wyszukiwarka czy też dodawania kontaktu.

Czaty pozwolą nam prześledzić historię rozmów. Z tego poziomu możemy również rozpocząć czat wieloosobowy oraz transmisję. Ostatnia z zakładek to aktualności. Za jej pomocą śledzimy statusy naszych znajomych oraz dodajemy własne. Okno rozmowy pozwala nam nie tylko wymieniać komunikaty tekstowe, ale również wysyłać zdjęcia, lokalizacje, kontakty czy też wiadomości głosowe. Pojedyncze czaty możemy również przypiąć do ekranu głównego jako kafelek.

Znakiem rozpoznawczym BBM jest mechanizm dodawania znajomych. Ponieważ opiera się na ciągu znaków, autorzy uprościli go także o kody do zeskanowania. Wystarczy udostępnić nasz nr., albo kod znajomym.

Interfejs zaprojektowano bardzo dobrze i czytelnie. Problemem są odczuwalne lagi podczas przechodzenia pomiędzy oknami. Sam start programu również mógłby być szybszy. Aplikacja BBM Beta dostępna jest za darmo.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Otwarta beta BlackBerry Messengera na Windows Phone już dostępna

10
31.07.2014  •  Grzegorz Jamiołkowski

BlackBerry dziś udostępniło swój komunikator użytkownikom mobilnych okienek. Każdy zainteresowany może już pobrać BBM i przetestować działanie aplikacji na urządzeniu z Windows Phone. Obecna wersja jest dostępna na zasadzie otartej bety. BBM na Windows Phone prezentuje się bardzo ciekawie. Funkcje BBM powinny zadowolić każdego użytkownika chcącego korzystać z tej usługi. Otrzymujemy możliwość wysyłania zdjęć, notatek głosowych, kontaktów BBM i lokalizacji. Pierwsza publiczna wersja posiada także grupy, czat wieloosobowy czy wiadomości nadawcze. Aplikację przygotowana została z myślą o…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.