BCWipe 6.09.7

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia dyskowe i plikowe
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

BCWipe to rozbudowane, a zarazem bardzo proste w obsłudze narzędzie przeznaczone do trwałego usuwania wybranych danych, tak aby nie było możliwe ich późniejsze odzyskanie.

Podstawową funkcją programu jest permanentne kasowanie wybranych plików i folderów z dysku twardego. BCWipe integruje się z powłoką systemową Windows, a odpowiednia opcja usuwania dostępna jest z poziomu menu kontekstowego. Operacja trwałego kasowania danych przeprowadzona może być także z poziomu głównego okna programu. Metoda ta jest może mniej wygodna, ale daje za to dostęp do wielu przydatnych opcji konfiguracyjnych - m.in. algorytmu bezpiecznego usuwania.

Ponadto BCWipe pozwala nam trwale oczyścić pustą przestrzeń dysku, aby nie było możliwe odzyskanie danych, które tam kiedyś się znajdowały. Nie zabrakło także opcji usuwania wszelakich informacji o naszej aktywności w systemie i przeglądarce oraz szyfrowania pliku wymiany.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieDetroit: Become Human będzie najważniejszą premierą maja. Już graliśmy