reklama

BDtoAVCHD 2.8.1

Strona główna Windows Multimedia Obróbka i konwersja wideo
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

BDtoAVCHD to narzędzie przeznaczone do szybkiej konwersji filmów w formacie Blu-Ray lub MKV HD do formatu AVCHD. Program pozwala również na konwersję materiałów Blu-Ray do MKV oraz Blu-Ray 3D do MKV 3D SBS.

Format AVCHD umożliwia odtwarzanie filmów Blu-Ray na nośnikach DVD5 lub DVD9 przy zachowaniu wysokiej jakości audio i wideo (1080p). BDtoAVCHD sprawdzi się świetnie jako narzędzie do tworzenia kopii zapasowych dysków Blu-Ray na mniejszych nośnikach. Aplikacja kompresuje materiały wideo do najlepszej możliwej jakości, w taki sposób by zmieściły się na napęd DVD5 (4.7 GB), DVD9 (8.5 GB), USB lub BD-25. Użytkownik ma również możliwość podania własnej wielkości końcowej pliku. BDtoAVCHD na podstawie ustalonej wielkości pliku kalkuluje jaki bitrate w pełni (99-100%) zapełni nośnik wybrany nośnik.

BDtoAVCHD nie wykorzystuje zewnętrznych kodeków (takich jak avisynth, ffdshow, Haali splitter) do konwersji umożliwiając tym samym na odtwarzanie filmów na większości urządzeń dostępnych na rynku. Do dekompresji materiałów narzędzie korzysta z wydajnego dekodera x264 64-bit, w przypadku gdy system go obsługuje.

Ponadto program automatycznie odnajduje plik filmu i wydobywa wszystkie dane zapisane na nośniku w tym ścieżki audio, wideo, napisy, rozdziały itp. W przypadku ścieżek audio BDtoAVCHD pozwala również na kompresje formatów PCM do AC3, DTS-HD MA do DTS Core, DTS do AC3 itp. BDtoAVCHD oferuje również możliwość konwersji wielu materiałów

Uwaga!

  • Program zawiera komponenty reklamowe (adware). W tym konkretnym przypadku, komponenty te są jednak nieszkodliwe i bezpieczne dla użytkownika, a ich działanie ogranicza się jedynie do wyświetlania reklamy.
© dobreprogramy
reklama

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #4 10.11.2013 22:25

Co do AnyDVD to jest już wersja 7.3.6.0. i ripuje BD wyśmienicie! Do pliku iso w przypadku BD 3D jaki i do folderu BDMV. Potem wrzuca się to do programu "BD Rebuilder" ( darmowy) i kompresuje do własnego widzi mi się hehehe

  #3 23.05.2013 07:55

Donna USA. A próbowałeś wykorzystać do testów taki bardzo fajny program do łamania zabezpieczeń AnyDVD. Ostatnia wersja tego programu to AnyDVD 7.2.0.0. Kiedyś testowałem ten programik z DVD i działając w tle bardzo dobrze się spisywał. Z Blu-ray nie testowałem ale w opisie programu jest napisane, ze bardzo dobrze sobie radzi.

Donna USA   4 #2 22.05.2013 23:12

dzikiwiepsz

Dokładnie masz racje. Testowałam ten programik i w żaden sposób nie idzie ugryźć żadnego krążka z Blu-ray zakodowanego. Trzeba mieć lód szczęścia i trafić na Blu-ray nie zabezpieczony, raczej europejskich wydawców. Jak Ogniem i Mieczem czy U Pana Boga za Piecem. Krążki całkowicie bez zabezpieczenia. O ile zrzuci się jakiś materiał na dysk do foldera. Później żaden program (Vegas Pro, Premier czy inne), tego nie zaimportuje, bo jest w dalszym ciągu zabezpieczony. To raczej programik do robienia kopi materiałów, z krążków prywatnych wcześniej tworzonych, bez żadnego zabezpieczenia.

dzikiwiepsz   14 #1 22.01.2013 20:02

Ciekawe jest czy ten program potrafi konwertować zabezpieczone dyski BD.

reklama