BEETmobile Hotspot BEETmobile Hotspot 1.0.21.0

Strona główna Windows Narzędzia Inne narzędzia
Pobierz​ program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

BEETmobile Hotspot to program, z pomocą którego udostępnimy bezprzewodowo nasze połączenie internetowe dla innych komputerów, smartfonów czy tabletów wyposażonych w kartę WiFi.

Program ten jest prosty w obsłudze, posiada estetyczny interfejs graficzny i daje możliwość utworzenia punktu dostępowego do Internetu na dowolnym komputerze wyposażonym w bezprzewodową kartą sieciową i pracującym pod kontrolą Windowsa 7/8. Umożliwia on tworzenie tzw. hotspotów, za pośrednictwem których każde urządzenie z modułem WiFi znajdujące się w zasięgu będzie mogło nawiązać połączenie z Internetem. BEETmobile Hotspot potrafi obsługiwać dowolną ilość urządzeń, daje możliwość zabezpieczania punktu dostępowego hasłem i wspiera standard WPA 2 PSK. Ponadto narzędzie może być uruchamiane wraz z systemem operacyjnym i oferuje funkcje automatycznej dezaktywacji hotspota po upływie wyznaczonego czasu.

Aplikacja BEETmobile Hotspot rozwijana jest aktualnie dla systemów Windows i Mac OS oraz platformy Android.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!