BIG Notifications BIG Notifications 1.3.6

Strona główna Android Personalizacja Inne programy do personalizacji
Pobierz program
lub zeskanuj:

BIG Notifications to aplikacja stworzona z myślą o osobach starszych i niedowidzących. Pozwala powiększyć komunikaty wyświetlane w pasku powiadomień jak i same powiadomienia.

Przy pierwszym uruchomieniu BIG Notifications poinformuje nas co należy zrobić aby aktywować działanie programu, dodatkowo przeniesie nas do odpowiedniej części ustawień. Po wyrażeniu zgody na dostęp do naszych powiadomień, możemy skorzystać z ustawień automatycznych bądź też przejść do ich modyfikacji.

Część z ustawień jest dostępna dopiero po dokonaniu dodatkowej opłaty. Wśród opcji premium znajdziemy: zmianę wielkości czcionki, ochronę ustawień za pomocą hasła, czy też czasową blokadę powiadomień aplikacji. Powiadomienia mogą działać w dwóch trybach: automatycznie, w formie dymków pojawiających się na ekranie, bądź też jedynie w panelu powiadomień. Tam też mamy przycisk, który powiększy już dostępne informacje, wraz z przyciskami akcji.

BIG Notifications może ułatwić życie osobom, dla których standardowy interfejs w systemie jest zbyt mały, a przez to nieczytelny. Dzięki tej aplikacje ważne informacji jakimi są powiadomienia zostaną dostosowane do ich potrzeb. Program w podstawowej wersji dostępny jest za darmo.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!