BLINK 2.4.0.0

Strona główna Windows Phone Grafika
Pobierz program
lub zeskanuj:

BLINK to aplikacja napisana przez Microsoft Research. Jej zadaniem jest zrobienie serii czternastu zdjęć, a następnie połączenie ich w animowany gif lub wybranie jednego, najlepszego zdjęcia. Microsoft zapewnia, że aplikacja posiada specjalny mechanizm, który eliminuje drgania i pozwala całkowicie skupić się na najważniejszych obiektach sceny.

Aby zrobić zdjęcie, wystarczy dotknąć punkt, na który ma być ustawiona ostrość, poczekać jak zostaną wykryte twarze lub przytrzymać przycisk migawki. Zostanie wykonanych 14 zdjęć. Przed tym można jeszcze ustawić wybór scenerii, ekspozycję zdjęcia, balans bieli oraz ISO.

Po zakończonej sesji, zostanie wyświetlona animacja ze złożonych zdjęć. Pod tym wyświetlana jest oś z zarejestrowanymi obrazami. Można na niej wybrać jedno zdjęcie, które ma zostać zapisane lub ustalić długość trwania animacji, jeśli użytkownik zdecyduje się na dynamiczny zapis.

Po prawej stronie znajdują się przyciski do dzielenia się animacją, pojedynczym zdjęciem oraz zapisania serii zdjęć lub usunięcia jej.

Zdjęciami jak i filmikami można dzielić się w serwisie Facebook, Twitter, Socl, wysyłając link mailem lub zapisać animację w pliku *.gif na koncie SkyDrive.

Wszystkie serie są zapisywane w telefonie. W galerii systemowej widnieje tylko jedno, najlepsze (wybrane przez użytkownika lub przez aplikację) zdjęcie. Można je zmienić lub edytować w programie klikając „otwórz w aplikacji BLINK”.

BLINK jest aplikacją darmową oraz pozbawioną reklam.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!