BMW M3 Challenge 1.0.0.0

Strona główna Windows Gry Wyścigi
Pobierz progr​am
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

W BMW M3 Challenge siadasz za kierownicą szybkich samochodów ze stajni Bayerische Motoren Werke. Gra daje możliwość poprowadzenia wybranego modelu BMW M3 i sprawdzenia swoich umiejętności na torze wyścigowym.

Autorzy tworząc tę pozycję skupili się przede wszystkim na dokładnym odwzorowaniu najnowszych samochodów BMW M3 i ich zachowaniu na drodze. Stało się to możliwe dzięki nawiązaniu współpracy pomiędzy firmą wydawniczą 10Tacle Studios, a koncernem motoryzacyjnym BMW. Gra oferuje cztery tryby rozgrywki: Open Practice - pozwalający na zapoznanie się z trasami i zachowaniem auta, Race weekend - czyli klasyczne wyścigi z komputerem, Time Trials - bicie własnych rekordów oraz Multiplayer, w którym można zmierzyć się aż z kilkunastoma graczami w Internecie lub w sieci lokalnej.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!