r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

BS.Player 2.25.955

Strona główna Aktualności

Firma Webteh wydała kolejną wersję swojego flagowego produktu BS.Player oznaczonego numerkiem 2.25.955.

BS.Player to aplikacja przeznaczona do odtwarzania filmów, muzyki, płyt DVD, strumieni radiowych, telewizyjnych, podcastów i innych materiałów multimedialnych. O jego klasie może świadczyć fakt, że jest to program, z którego korzystają dziesiątki milionów użytkowników na całym świecie. BS.Player oferuje takie funkcje jak wczytywanie napisów, wyświetlanie playlisty, przechwytywanie klatek, obsługa skórek czy wsparcie dla różnych strumieni dźwiękowych współdziałających z plikami AVI. Dodatkowym walorem odtwarzacza jest możliwość kontrolowania go zdalnie i własny silnik odtwarzania multimediów, który nie jest oparty na aplikacji Windows Media Player. Program występuje w wersji bezpłatnej (z reklamami) oraz w płatnej PRO rozbudowanej o szereg dodatkowych funkcji.

W wersji 2.25.955 dodano m.in opcję automatycznego sprawdzania dostępności nowszej wersji podczas uruchamiania aplikacji oraz funkcję odtwarzania strumieni multimedialnych z skompresowanych archiwów RAR.

Najnowszą wersję aplikacji BS.Player 2.25.955 można pobrać z naszego działu PROGRAMY -> Multimedia -> Odtwarzacze plików audio i video

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.