r   e   k   l   a   m   a
reklama

BS.Player 2.25.955

Strona główna Aktualności

O autorze

Firma Webteh wydała kolejną wersję swojego flagowego produktu BS.Player oznaczonego numerkiem 2.25.955.

BS.Player to aplikacja przeznaczona do odtwarzania filmów, muzyki, płyt DVD, strumieni radiowych, telewizyjnych, podcastów i innych materiałów multimedialnych. O jego klasie może świadczyć fakt, że jest to program, z którego korzystają dziesiątki milionów użytkowników na całym świecie. BS.Player oferuje takie funkcje jak wczytywanie napisów, wyświetlanie playlisty, przechwytywanie klatek, obsługa skórek czy wsparcie dla różnych strumieni dźwiękowych współdziałających z plikami AVI. Dodatkowym walorem odtwarzacza jest możliwość kontrolowania go zdalnie i własny silnik odtwarzania multimediów, który nie jest oparty na aplikacji Windows Media Player. Program występuje w wersji bezpłatnej (z reklamami) oraz w płatnej PRO rozbudowanej o szereg dodatkowych funkcji.

W wersji 2.25.955 dodano m.in opcję automatycznego sprawdzania dostępności nowszej wersji podczas uruchamiania aplikacji oraz funkcję odtwarzania strumieni multimedialnych z skompresowanych archiwów RAR.

Najnowszą wersję aplikacji BS.Player 2.25.955 można pobrać z naszego działu PROGRAMY -> Multimedia -> Odtwarzacze plików audio i video

© dobreprogramy
reklama
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

reklama
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNajsłynniejsze kanały na YouTubie. W Polsce często nieznane