BSA ma 12 nowych członków

Strona główna Aktualności

O autorze

Business Software Alliance (BSA), organizacja zrzeszająca producentów oprogramowania, chroniąca ich prawa oraz walcząca z piractwem komputerowym, ogłosiła przystąpienie do organizacji 12 nowych członków.

Altium, Babylon, Centennial Software, Corel, CyberLink, Famatech, LINKService, Materialise Software, Quark, Quest Software, Ringler-Informatik i Scalable Software przyłączyły się do grupy dostawców oprogramowania i sprzętu komputerowego zrzeszonych w BSA. Nowi członkowie mają włączyć się we wszelkie inicjatywy podejmowane przez BSA globalnie i lokalnie w zakresie promowania rozwoju innowacyjności i wzrostu konkurencyjności poprzez działania edukacyjne, ochronę praw oraz udział w pracach legislacyjnych.

Dodatkowo, CNC Software, SolidWorks i The MathWorks rozszerzyły swoje członkostwo w BSA o partycypowanie w działaniach na obszarze Europy, Bliskiego Wschodu oraz Afryki.

© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieRoboty zabiorą nam pracę? Nie tak szybko – nawet Elon Musk zmienił zdanie