r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

BWMeter 7.3.4

Strona główna Windows Internet i komunikacja Inne programy internetowe
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

BWMeter to pomimo swoich niewielkich rozmiarów bardzo funkcjonalne narzędzie, służące do monitorowania dostępnych w obrębie komputera połączeń sieciowych. Umożliwia ono wygodne kontrolowanie i mierzenie wszelakiego transferu przychodzącego i wychodzącego, a także jego limitowanie, szczegółowe analizowanie itp.

Narzędzie w odróżnieniu od wielu innych rozwiązań tego typu pozwala na jednoczesne monitorowanie i odseparowywanie danych dotyczących połączeń z sieciami LAN oraz Internetem. Na pulpicie wyświetla ono 2 okienka, w których prezentowane są w czasie rzeczywistym graficzne wskaźniki szybkości transferu przychodzącego i wychodzącego dla interfejsów sieciowych odpowiedzialnych za połączenie z sieciami LAN i Internetem. Oferuje ono użyteczne funkcje tworzenia raportów, w których zapisywane są informacje o ilości pobranych/wysłanych danych w różnych przedziałach czasowych.

r   e   k   l   a   m   a

To jednak nie koniec możliwości tego małego programu. BWMeter potrafi szczegółowo analizować pakiety danych (dostarczając informacji o tym skąd pochodzą, dokąd są przesyłane, który port i protokół wykorzystują), stosować ograniczenia transferu lub blokować dostęp do Internetu wybranym aplikacjom. Z jego poziomu ograniczymy również dostęp do wskazanych stron WWW, a przy użyciu wbudowanego mechanizmu filtrów będziemy mogli monitorować zużycie transferu przez poszczególne procesy i aplikacje działające w systemie.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Shaki81 MODERATOR BLOGA  39 #1 18.06.2016 23:56

Brak polskiego menu, po 15 uruchomieniach kazał płacić. Nie polecam. Niestety, bo program zapowiadał się dość dobrze.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.