r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

BZWBK24 mobile 4.8.0

Strona główna Android Dom Bankowość i inwestycje

BZWBK 24 Mobile to aplikacja na urządzenia z Androidem, służąca do zarządzania kontem i usługami finansowymi w Banku Zachodnim WBK.

Za pomocą aplikacji sprawdzimy bieżący stan konta osobistego, kart kredytowych, rachunków oszczędnościowych, mając wgląd m.in. w historię prowadzonych transakcji. Wykonamy też przelewy: zarówno między rachunkami własnymi (w tym walutowe), jak też na rachunki obce. Do wykonania przelewów można użyć np. kodów QR, a także technologii BLIK. Za pomocą BLIK-a w aplikacji BZWBK 24 Mobile wybierzemy też pieniądze z bankomatu bez posiadania karty płatniczej oraz zapłacimy smartfonem w sklepie, jeśli obsługuje on technologię NFC lub HCE. Program pozwala też dokonywać transakcji kupna i sprzedaży walut.

Za pomocą aplikacji skorzystamy z usług bankowego doradcy online oraz złożymy wnioski, m.in. o kredyt lub pożyczkę. Program zawiera też wyszukiwarkę placówek i bankomatów oraz wpłatomatów BZWKB, a także punktów partnerskich w ramach programu PAYBACK. Aplikacja wysyła też powiadomienia push, dotyczące np. przerw w działalności bankowości internetowej BZWBK.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

BZ WBK chce weryfikować klientów po głosie, infolinia wymusza próbki

29
06.02.2018  •  Oskar Ziomek

Wygląda na to, że znane wszystkim metody weryfikacji klienta podczas korzystania z produktów bankowości internetowej, czy też telefonicznej są już dziś niewystarczające. Po kolejne metody sięga bank BZ WBK, który od teraz swoich klientów chce weryfikować na podstawie głosu. Co więcej, nie ma od tego odwołania, a pobieranie próbek wymuszane jest na klientach podczas rozmów. Na problem zwraca uwagę Niebezpiecznik, gdzie czytamy o nowych zapisach w informacjach o ofercie dla klientów VIP. Jak widać, klient może w niej na własne życzenie skorzystać z nowej metody weryfikacji za pomocą biometrii…

BZ WBK konkurentem Ubera? Nowa wersja aplikacji pozwoli zamawiać taksówki

27
20.05.2016  •  Maciej Olanicki

Można było się spodziewać, że pojawienie się na polskim rynku Ubera, a także szybko zwiększająca się lista miast, w których można skorzystać z usługi, wpłynie pozytywnie na konkurencję i to, jak korzystamy z usług tradycyjnych korporacji taksówkarskich. Otrzymaliśmy zatem liczne, często bardzo udane, aplikacje służące zamawianiu taksówek, a dziś wiadomo już, że korporacje dokonały kolejnego kroku na drodze do XXI wieku. Serwis Bankier.pl informuje, że w weekend opublikowana zostanie aktualizacja aplikacji mobilnej BZWBK24. Najważniejszą nowością będzie moduł iTaxi, który pozwoli zamówić…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #2 28.10.2017 15:12

@Anonim (niezalogowany): fld
Fodifi;;fog
Dlcm

  #1 04.02.2017 11:36

Aplikacja jest do dipy i tyle

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.