r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

BZWBK24 mobile 4.8.0

Strona główna Android Dom Bankowość i inwestycje

BZWBK 24 Mobile to aplikacja na urządzenia z Androidem, służąca do zarządzania kontem i usługami finansowymi w Banku Zachodnim WBK.

Galeria programu

Za pomocą aplikacji sprawdzimy bieżący stan konta osobistego, kart kredytowych, rachunków oszczędnościowych, mając wgląd m.in. w historię prowadzonych transakcji. Wykonamy też przelewy: zarówno między rachunkami własnymi (w tym walutowe), jak też na rachunki obce. Do wykonania przelewów można użyć np. kodów QR, a także technologii BLIK. Za pomocą BLIK-a w aplikacji BZWBK 24 Mobile wybierzemy też pieniądze z bankomatu bez posiadania karty płatniczej oraz zapłacimy smartfonem w sklepie, jeśli obsługuje on technologię NFC lub HCE. Program pozwala też dokonywać transakcji kupna i sprzedaży walut.

Za pomocą aplikacji skorzystamy z usług bankowego doradcy online oraz złożymy wnioski, m.in. o kredyt lub pożyczkę. Program zawiera też wyszukiwarkę placówek i bankomatów oraz wpłatomatów BZWKB, a także punktów partnerskich w ramach programu PAYBACK. Aplikacja wysyła też powiadomienia push, dotyczące np. przerw w działalności bankowości internetowej BZWBK.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

BZ WBK konkurentem Ubera? Nowa wersja aplikacji pozwoli zamawiać taksówki

27
OPROGRAMOWANIE 20.05.2016 | Maciej Olanicki (b.munro)

Można było się spodziewać, że pojawienie się na polskim rynku Ubera, a także szybko zwiększająca się lista miast, w których można skorzystać z usługi, wpłynie pozytywnie na konkurencję i to, jak korzystamy z usług tradycyjnych korporacji taksówkarskich. Otrzymaliśmy zatem liczne, często bardzo udane, aplikacje służące zamawianiu taksówek, a dziś wiadomo już, że korporacje dokonały kolejnego kroku na drodze do XXI wieku. Serwis Bankier.pl informuje, że w weekend opublikowana zostanie aktualizacja aplikacji mobilnej BZWBK24. Najważniejszą nowością będzie moduł iTaxi, który pozwoli zamówić…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #2 28.10.2017 15:12

@Anonim (niezalogowany): fld
Fodifi;;fog
Dlcm

  #1 04.02.2017 11:36

Aplikacja jest do dipy i tyle

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.