BZWBK24 mobile (tablet) BZWBK24 mobile (tablet)

Strona główna Android Archiwum Programy archiwalne
Pobierz program
lub zeskanuj:

BZWBK 24 Mobile (tablet) to aplikacja na tablety z Androidem, służąca do zarządzania kontem i usługami finansowymi w Banku Zachodnim WBK. Inaczej niż w wersji na smartfony, to wydanie aplikacji bankowej od BZWBK wyświetla treści w trybie poziomym, dzięki czemu prezentują się przejrzyście i dobrze wykorzystują większy ekran tabletu.

Za pomocą aplikacji sprawdzimy bieżący stan konta osobistego, kart kredytowych, rachunków oszczędnościowych, mając wgląd m.in. w historię prowadzonych transakcji. Wykonamy też przelewy: zarówno między rachunkami własnymi (w tym walutowe), jak też na rachunki obce. Do wykonania przelewów można użyć np. kodów QR. Program pozwala też dokonywać transakcji kupna i sprzedaży walut.

Za pomocą aplikacji skorzystamy z usług bankowego doradcy online oraz złożymy wnioski, m.in. o kredyt lub pożyczkę. Program zawiera też wyszukiwarkę placówek i bankomatów oraz wpłatomatów BZWKB, a także punktów partnerskich w ramach programu PAYBACK. Aplikacja wysyła też powiadomienia push, dotyczące np. przerw w działalności bankowości internetowej BZWBK.

Aby wykorzystać wszystkie możliwości aplikacji BZWBK 24 Mobile (tablet), należy ją wcześniej zarejestrować na stronie internetowej banku.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!