Baby Diary 2.5.563

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
​Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Baby Diary to rozbudowana, multimedialna odmiana pamiętników z pierwszego okresu życia dziecka.

Umożliwia odnotowywanie wszelkiego rodzaju informacji począwszy od pierwszych tygodni ciąży (badania USG, stan ciężarnej mamy itp.) do dowolnego momentu życia dziecka, włączając w to informacje związane z rozwojem pociechy (wzrost, waga, obwód główki, pierwsze uśmiechy, kroki, słowa itp.). Co ważne program prezentuje wykresy rozwoju dziecka na siatkach centylowych co pozwala kontrolować prawidłowy rozwój. Oczywiście program umożliwia wprowadzanie fotografii, filmów oraz dźwięków. Dzięki Baby Diary nie sposób zapomnieć o okazjach i imprezach okolicznościowych związanych z maluchem.

Niewątpliwie systematyczne wprowadzanie informacji do programu może w przyszłości być bardzo cenną pamiątką, zwłaszcza że zapiski można w ciekawej formie wydrukować.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!