Baby Puzzles Baby Puzzles 8.0

Strona główna Android Gry Dla dzieci
Pobierz program
lub zeskanuj:

Baby Puzzles to aplikacja dla dzieci, która nie dość, że umili im czas w podróży czy też w kolejce do lekarza, ale pozwoli również w prosty i przyjemny sposób nauczyć się podstaw matematyki, języka polskiego i innych przedmiotów.

Nauka przez zabawę

Z poziomu głównego okna Baby Puzzles mamy łatwy i szybki dostęp do rozmaitych kategorii (zwierzęta, cyfry, alfabet, owoce, transport, zawody, emocje, kolory i instrumenty muzyczne) z zadaniami polegającymi głównie na dopasowywaniu odpowiednich kształtów. Jako że gra posiada sterowanie oparte na wykorzystaniu ekranu dotykowego, z jej opanowaniem poradzą sobie nawet najmłodsi użytkownicy smartfonów i tabletów.

Warto zainstalować Baby Puzzles, by połączyć przyjemne z pożytecznym. Dzieci będą się świetnie bawić, a jednocześnie przećwiczą swoją umiejętność logicznego myślenia, pamięć, koncentrację czy zdolności poznawcze. Poszczególne gry z pewnością pobudzą także wyobraźnię maluchów.

Za darmo

Baby Puzzles jest dostępne do pobrania bezpłatnie, ale zawiera reklamy, które możemy wyłączyć po uiszczeniu jednorazowej opłaty w wysokości 16,99 złotych.

Najważniejsze cechy:

  • pakiet gier edukacyjnych dla najmłodszych
  • sterowanie jednym palcem
  • zadania polegające na dopasowywaniu kształtów
  • kolorowa oprawa graficzna
  • za darmo (z reklamami)

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!