Back4Sure Back4Sure 3.7.5.1

Strona główna Windows Narzędzia Archiwizacja danych
Pobi​erz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Back4Sure to darmowe narzędzie pozwalające na tworzenie kopii zapasowych wybranych plików i folderów znajdujących się na dysku twardym naszego komputera.

Dyski twarde bywają zawodne, a po ich awarii okazuje się, że jedyną szansą na odzyskanie potrzebnych dokumentów, zdjęć czy filmów jest skorzystanie z usług profesjonalnych firm zajmujących się wykonywaniem takich operacji. Wiąże się to rzecz jasna ze sporymi kosztami, dlatego też warto tworzyć kopie zapasowe najważniejszych plików we własnym zakresie. Na przykład przy użyciu programu Back4Sure.

Back4Sure nie może pochwalić się nowoczesnym interfejsem użytkownika, ale mimo to jest on bardzo czytelny i łatwy w obsłudze (przypomina nieco Eksplorator Windows). Jednym kliknięciem możemy zaznaczyć pliki lub foldery, jak również skorzystać z licznych filtrów, by "wyłączyć" niektóre dokumenty na podstawie ich wielkości czy formatu.

Warto dodać, że aplikacja umożliwia także kompresowanie danych (opcja przydaje się, gdy dysponujemy ogromną biblioteką plików, która zajmuje zbyt dużo miejsca), pozwala na wybranie ścieżki docelowej zapisu kopii zapasowej i oferuje możliwość śledzenia przebiegu operacji wykonywania kopii zapasowej w logach programu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!