BackItUp 1.4.2.0

Strona główna Windows Phone Narzędzia
Pobierz program
lub zeskanuj:

Nero BackItUp to popularny program do tworzenia kopii zapasowych. Wersja na Windows Phone różni się jednak nieco od wersji na pełnoprawny system Windows lub na Androida. W wersji tej można wykonywać tylko kopie zapasową zdjęć.

Zdjęcia są przechowywane w chmurze o pojemności 5 GB, którą każdy użytkownik dostaje za darmo po zarejestrowaniu się. Rejestracje można dokonać poprzez aplikację. Wystarczy podać adres email oraz hasło składające się minimum z 6 znaków. Zabronione są znaki specjalne.

Kopia zapasowa jest wysyłana na serwer tylko kiedy telefon jest podłączony do sieci Wi-Fi. Poza tym, aplikacja przestaje robić kopię zapasową, kiedy bateria osiągnie poziom wybrany w ustawieniach (np. 20%).

Kopie mogą być wykonywane w tle, ale tylko wtedy kiedy telefon jest podłączony do ładowania oraz połączony z siecią Wi-Fi. Aplikacja oraz korzystanie z niej jest darmowe. Nie ma również żadnych reklam.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNetflix mówi, że ma czyste ręce. Nie zbieramy o was danych