r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

BackItUp 1.4.2.0

Strona główna Windows Phone Narzędzia

Nero BackItUp to popularny program do tworzenia kopii zapasowych. Wersja na Windows Phone różni się jednak nieco od wersji na pełnoprawny system Windows lub na Androida. W wersji tej można wykonywać tylko kopie zapasową zdjęć.

Galeria programu

Zdjęcia są przechowywane w chmurze o pojemności 5 GB, którą każdy użytkownik dostaje za darmo po zarejestrowaniu się. Rejestracje można dokonać poprzez aplikację. Wystarczy podać adres email oraz hasło składające się minimum z 6 znaków. Zabronione są znaki specjalne.

Kopia zapasowa jest wysyłana na serwer tylko kiedy telefon jest podłączony do sieci Wi-Fi. Poza tym, aplikacja przestaje robić kopię zapasową, kiedy bateria osiągnie poziom wybrany w ustawieniach (np. 20%).

Kopie mogą być wykonywane w tle, ale tylko wtedy kiedy telefon jest podłączony do ładowania oraz połączony z siecią Wi-Fi. Aplikacja oraz korzystanie z niej jest darmowe. Nie ma również żadnych reklam.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.