r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Backdrops - Wallpapers 3.14

Strona główna Android Personalizacja Tapety i motywy

Backdrops - Wallpapers to aplikacja dla tych, którzy szukają ciekawych tapet na swoje smartfony i tablety z Androidem.

Galeria programu

Dużą zaletą aplikacji jest jej wygląd. Program stworzono w oparciu o google'owe wytyczne Material Design, znajdziemy więc w nim sporo żywych kolorów, charakterystyczny przycisk funkcyjny oraz menu boczne wysuwane z lewej strony ekranu. Kolejna zaleta programu Backdrops to tapety, które oferuje. Wiele z nich jest przepięknych, nieszablonowych i po ustawieniu ich na ekranie głównym urządzenia naprawdę cieszą oczy.

Tapety są pogrupowane w dwóch kategoriach: Community (czyli polecane przez społeczność skupioną wokół programu) oraz Explore (która jest wyszukiwarką tapet). Możemy też przeglądać kolekcje, w których tapety są pogrupowane tematycznie, np. te z Androidem pokazują różne wariacje graficzne z motywem logo Androida.

Tapety możemy albo ustawić na naszym urządzeniu za pomocą mechanizmów w Backdrops, albo pobrać je na smartfon lub tablet. Twórcy programu przewidzieli też możliwość przesyłania swoich plików do zbioru tapet.

Aplikacja jest dostępna za darmo, co wiąże się z tym, że wyświetla sporo reklam. Można się ich pozbyć płacąc ok. 10 zł. Wtedy też zyskamy dostęp do kolekcji tapet zapisanych w wersji Pro.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.