Backup Start Menu Layout Backup Start Menu Layout 1.3

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia systemowe
Pobierz p​rogram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Backup Start Menu Layout to niewielka aplikacja do tworzenia kopii zapasowej całej układu menu startowego w systemie operacyjnym Windows 10.

Menu Start pozwala na uzyskanie szybkiego dostępu do wybranych programów, gier, a także rozmaitych usług Microsoftu i wielu innych aplikacji. Chcąc dostosować jego wygląd do własnych preferencji można poświęcić na tę czynność nawet kilka godzin. W sytuacji, kiedy wszystko dokładnie sobie poustawialiśmy i nie chcielibyśmy już powtarzać całego procesu (a może się to okazać konieczne chociażby po sformatowaniu dysku), warto zadbać o kopię zapasową, którą można sporządzić przy wykorzystaniu Backup Start Menu Layout.

Działanie aplikacji opiera się na bardzo prostych założeniach. Po uruchomieniu Backup Start Menu Layout wystarczy kliknąć drugą ikonę z lewej strony, by utworzyć back-up Menu Start (pierwsza służy do jego przywrócenia). Interfejs zawiera także inne, przydatne opcje, w tym przede wszystkim ikonę koła ratunkowego, dzięki której cofniemy wygląd Menu Start do początkowego stanu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!