Bad Piggies Bad Piggies 2.3.9

Strona główna Android Gry Logiczne i karciane
Pobierz program
lub zeskanuj:

Bad Piggies to kolejna po Angry Birds niewielka, acz bardzo popularna gra stworzona przez studio Rovio. Tym razem, zamiast strzelać rozzłoszczonymi ptakami, naszym zadaniem jest zbudowanie i pokierowanie bardzo nietypowymi wehikułami, dzięki którym doprowadzimy niegrzeczne świnki do końca etapu.

Gra stanowi niesamowitą gratkę dla fanów tytułów takich jak The Incredible Machine. Same wehikuły składają się natomiast z najróżniejszych części, takich jak: elementy główne, osłony drewniane lub stalowem, opony, zarówno z napędem jak i bez i o różnej wytrzymałości, najróżniejsze elementy napędowe np. wiatraki, sprężone gazy oraz silniki. Nie zabrakło również innych, specyficznych elementów układanki takich jak dynamit, sprężyny czy ochraniacze.

Wehikuł wraz z dalszymi etapami musi przebyć coraz trudniejszą drogę, czasami wystarczy doprowadzić do tego, aby świnka „doleciała” na koniec etapu, nawet bez etapu. Gra zawiera swoistą książkę-samouczek, opisującą działanie poszczególnych modułów, a także możliwość skorzystania z pomocy świnki-fachowca, który złoży wehikuł za nas. Aplikacja jest darmowa, w niektórych miejscach wyświetla reklamy.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!