Bad Piggies 1.5.1

Strona główna Windows Gry Logiczne i karciane
P​obierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Po latach bycia złym charakterem w grach z serii Angry Birds, zielone prosiaki dostały wreszcie swoją własną produkcję. Bad Piggies to odejście od zręcznościowej formuły strzelania z procy w nieprzyjaciół na rzecz logicznego myślenia i majsterkowania. Tu świnka musi po prostu dojechać do mety dość dziwnym, własnoręcznie zrobionym pojazdem. Rozłożenie poszczególnych elementów to już jednak rzecz gustu gracza.

Każdy poziom rozpoczynamy od projektowania czegoś, co zazwyczaj przypomina małe auto. W wolnych, wskazanych polach należy umieścić różne części, aby miało to ręce i nogi czy raczej koła oraz silnik. Potem wsadzamy do środka prosiaka, a później staramy się dojechać do linii końcowej, po drodze zbierając różnorakie bonusy. One plus czas przejazdu przekładają się na liczbę gwiazdek zdobytych w każdym etapie.

Pomysł prosty, a zabawy co niemiara. Z początku trzeba posiłkować się miechami kowalskimi w roli siły napędowej. Stopniowo ich miejsce zaczną niemniej zajmować bardziej zaawansowane pomysły, jak kilka butelek napoju gazowanego albo po prostu wentylator. Co ważne, samochodzik nie musi przetrwać w całości. Najważniejsze, żeby kierowca przeturlał się przez metę. Czasami inaczej do końca zwyczajnie nie dotrze.

Ograniczenia wersji trial

Wersja testowa oferuje do rozegrania kilkadziesiąt etapów, które gracz stopniowo sobie odblokowuje. Daje to naprawdę duży wgląd w mechanikę rozgrywki.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!