r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Bad Piggies 1.5.3.0

Strona główna Windows Phone Gry

Bad Piggies to kolejna po Angry Birds niewielka, acz bardzo popularna gra stworzona przez studio Rovio. Tym razem, zamiast strzelać rozzłoszczonymi ptakami, naszym zadaniem jest zbudowanie i pokierowanie bardzo nietypowymi wehikułami, dzięki którym doprowadzimy niegrzeczne świnki do końca etapu.

Gra stanowi niesamowitą gratkę dla fanów tytułów takich jak The Incredible Machine. Same wehikuły składają się natomiast z najróżniejszych części, takich jak: elementy główne, osłony drewniane lub stalowem, opony, zarówno z napędem jak i bez i o różnej wytrzymałości, najróżniejsze elementy napędowe np. wiatraki, sprężone gazy oraz silniki. Nie zabrakło również innych, specyficznych elementów układanki takich jak dynamit, sprężyny czy ochraniacze.

Wehikuł wraz z dalszymi etapami musi przebyć coraz trudniejszą drogę, czasami wystarczy doprowadzić do tego, aby świnka „doleciała” na koniec etapu, nawet bez etapu. Gra zawiera swoistą książkę-samouczek, opisującą działanie poszczególnych modułów, a także możliwość skorzystania z pomocy świnki-fachowca, który złoży wehikuł za nas. Gra nie posiada darmowej wersji próbnej. Za minus należy uznać także optymalizację tytułu. Co pewien czas zdarzają się lagi.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.