BadCopy Pro 4.10 Build 1215

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz ​program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Jeden z najlepszych programów służących do odzyskiwania danych z dyskietek FD, ZIP i JAZ, płyt CD i DVD, kart pamięci, a także innych nośników danych, również takich, które z powodu uszkodzeń są pozornie "niewidoczne" dla czytnika lub systemu (dotyczy to najczęściej dyskietek i płyt CD/DVD).

BadCopy Pro umożliwia też odzyskiwanie danych z poszczególnych sesji na nieprawidłowo zapisanych, multisesyjnych płytach CD. Obsługa, pomimo braku polskojęzycznego interfejsu jest bardzo prosta i sprowadza się w zasadzie do wyboru nośnika, z którego dane mają być odzyskane.

Program jest bezpieczny dla odzyskiwanych danych ponieważ nie zapisuje ich na nośniku z którego są odzyskiwane ale do wcześniej wskazanego folderu.

Uwaga!

Wersja testowa nie posiada funkcji zapisu odzyskanych danych.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

brak
Czas i nie o te pliki mi chodziło
ocena użytkownika
09.01.2018 11:51 • Recenzja do wersji 4.10 Build 1215

Strata czasu. Prawdopodobnie obrazy plików odczytane przez program akurat mnie nie interesowały. Chodziło mi o konkretne pliki wideo. Ponadto ich za duża objętość nie jest przez program akceptowana (Sorry, ....) Należy go zakupić - a skąd wiadomo czy działa?