Bądź legalny czyli Office 2003 za 488 zł

Strona główna Aktualności

O autorze

Chcielibyśmy przypomnieć o edycji Microsoft Office 2003 stworzonej specjalnie dla Nauczycieli, Studentów i Uczniów. Jest ku temu dobra okazja gdyż, współpracujący z naszym vortalem, sklep internetowy z oprogramowaniem CHStudio.pl oferuje ten produkt w promocyjnej cenie.

Office 2003 dla Nauczycieli, Studentów i Uczniów to specjalna i dużo tańsza, odmiana pakietu Office Standard 2003 przeznaczona do zastosowań edukacyjnych. Tak jak w przypadku wersji Standard w skład pakietu wchodzą edytor tekstów Word 2003, arkusz kalkulacyjny Excel 2003, program do obsługi poczty elektronicznej wraz z organizerem Outlook 2003 oraz program do tworzenia prezentacji PowerPoint 2003.

Prawo do zakupu tej wersji Office 2003 przysługuje nauczycielom szkolnym lub akademickim, studentom i uczniom dowolnej szkoły podstawowej, gimnazjum, szkoły ponadgimnazjalnej lub policealnej. Nie każdy jednak wie, że zakup tej wersji przysługuje nam nawet wtedy gdy nie jesteśmy ani uczniem, ani studentem, ani nauczycielem - wystarczy, że pozostajemy we wspólnym gospodarstwie domowym z jedną z wymienionych osób. W praktyce oznacza to, że ta edycja Office 2003 może być używana prawie w każdym domu.

Warto też dodać, że Office 2003 dla Nauczycieli, Studentów i Uczniów możemy zainstalować, aż na trzech komputerach (wymagany system operacyjny to Windows 2000 lub XP, tak jak w przypadku innych wersji Office 2003). Mogą z niego korzystać także pozostali domownicy. Co warte pokreślenia, licencja na użytkowanie programu jest wieczysta. Nie traci się jej więc po zakończeniu nauki czy zmianie wykonywanej pracy. Pakiet w tej wersji nie posiada żadnych ograniczeń licencyjnych z wyjątkiem zastrzeżenia, że nie można go używać w celach komercyjnych.

Zamiast więc używać pirackich i nielegalnych wersji Microsoft Office lub męczyć się z alternatywnymi pakietami, które niestety nie zapewnią nam pełnej kompatybilności (zwłaszcza przy bardziej skomplikowanych dokumentach), warto przemyśleć to rozwiązanie. Zainteresowanych zakupem zapraszamy do sklepu CHStudio.pl, aktualna cena pakietu Office 2003 dla Nauczycieli, Studentów i Uczniów to 400 zł netto (488 zł brutto). Wysyłka jest bezpłatna.

Pełny opis pakietu znajduje się w dziale PROGRAMY -> Biuro -> Pakiety biurowe

© dobreprogramy
s