Bądź pierwszy z Microsoft

Strona główna Aktualności

O autorze

Microsoft uruchomił program partnerski pod hasłem Bądź pierwszy z Microsoft. Od 15 czerwca w kampanii mogą wziąć udział wszystkie firmy tworzące, bądź planujące tworzyć oprogramowanie na platformie bazodanowej Microsoft SQL Server. Uczestnicy, którzy spełnią wszystkie stawiane wymagania, będą mieli możliwość wzięcia udziału w wydarzeniach związanych z premierą nowej wersji Microsoft SQL Server 2005 i zaprezentowania swoich rozwiązań szerokiej publiczności.

Program ma na celu pomoc firmom IT w przygotowaniu się na wprowadzenie na rynek nowych rozwiązań Microsoft - SQL Server 2005, Visual Studio 2005 i BizTalk Server 2006. Skierowany jest do firm, które do momentu premiery Microsoft SQL Server 2005 stworzą na jego bazie własne narzędzia informatyczne. Uczestnicy programu, którzy wypracują najbardziej innowacyjne rozwiązania technologiczne, otrzymają od Microsoft wsparcie merytoryczne i promocję ich aplikacji.

Udział w programie zapewni firmom promocję ich rozwiązań w trakcie wydarzeń towarzyszących premierze Microsoft SQL Server 2005, które będą miały miejsce od jesieni 2005 r. do lata 2006 r. Firmom, które spełnią wymagania programu, Microsoft zapewnia możliwość umieszczenia informacji o produkcie w materiałach informacyjnych przygotowywanych w związku z premierą. Uczestnicy programu będą także mieli możliwość wzięcia udziału w kilku różnych, zaawansowanych warsztatach dla programistów, prowadzonych przez certyfikowane przez Microsoft ośrodki szkoleniowe oraz w szerokiej kampanii informacyjnej prowadzonej w prasie i Internecie.

Do chwili obecnej do programu zgłosiło się ponad 50 firm. Więcej informacji na temat inicjatywy można uzyskać na stronie: www.advantage.pl/isv

© dobreprogramy
s