Bajkowy Quiz 1.5.2

Strona główna Android Gry Dla dzieci
Pobierz program
lub zeskanuj:

Bajkowy Quiz jak sama nazwa skazuje daje nam możliwość sprawdzenia wiedzy ze świata bajek, zarówno tych klasycznych jak i bardziej współczesnych.

Choć wykonanie gry, a zwłaszcza interfejs nie zachwycają ciężko odmówić im przejrzystości. W menu głównym możemy przejść do rozgrywki, sprawdzić nasze miejsce w rankingu, zakupić nowe awatary, a także zgłosić własne pytanie.

Rozgrywka nie odbiega od rozwiązań znanych z innych gier quizowych. Pod pytaniem mamy cztery odpowiedzi i ograniczoną ilość czasu na wybranie tej prawidłowej. Zakres tematyki bajek jest szeroki. Znajdziemy tu zarówno pozycje nowe jak i stare, klasyczne baśnie. Niestety rozczarowuje brak różnorodności jeżeli chodzi o ich formę. W grze znajdziemy tylko pytania tekstowe.

Nie ma tu także możliwości bezpośredniej rywalizacji z żywym przeciwnikiem. Sami prowadzimy zabawę, a zebrane punkty pozwalają rywalizować z innymi za pomocą rankingów. Co ważne w Bajkowym Quizie można bawić się całkowicie za darmo, bez żadnych dodatkowych opłat. Gra choć prosta w swojej formie i konstrukcji potrafi wciągnąć na dłużej zarówno młodszych jak i starszych użytkowników.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #3 11.01.2016 19:52

gra wyglada calkiem inaczej, aktualizacja jest :P

  #2 11.12.2015 23:00

super gra!

  #1 02.11.2015 09:32

nowa akutalizacja wyszła, bo gra wygląda inaczej

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieBrzydkie podróbki figurek z PRL-u. Jest człowiek, który ma ich pokaźną kolekcję