Baka MPlayer 2.0.2 Beta

Strona główna Windows Multimedia Odtwarzacze plików audio i wideo
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Baka MPlayer to prosty i open source'owy odtwarzacz multimediów, bazujący na komponencie mpv. Program zintegrowany został z zestawem kodeków, pozwalającym na odtwarzanie plików audio/wideo w powszechnie stosowanych formatach (MP3, AVI, MKV itd.) bez konieczności instalacji dodatkowych filtrów A/V.

Aplikacja stworzona została z myślą o anime, jednak z powodzeniem wykorzystywana może być do odtwarzania standardowych filmów i muzyki. Pomimo, że nie oferuje rozbudowanej funkcjonalności to jej olbrzymim atutem jest prosty, ale estetyczny interfejs graficzny oraz szybkość działania. Baka MPlayer potrafi odtwarzać materiały wideo w wysokich jakościach, a proces ich ładowania do programu zajmuje znacznie mniej czasu niż w przypadku innych, konkurencyjnych playerów.

Baka MPlayer wyposażony został w funkcje wyświetlania napisów, obsługi list odtwarzania (tzw. playlist) oraz tworzenia screenów odtwarzanego wideo. Nie zabrakło również opcji odtwarzania adresów URL z multimediami. Aplikacja nie wymaga instalacji i gotowa jest do działania tuż po pobraniu.

Uwaga!

  • Program wymaga zainstalowanych w systemie bibliotek .NET Framework w wersji 3.5 lub nowszej. Najnowszą wersję .NET Framework można pobrać w dziale PROGRAMY -> Dodatki -> Biblioteki i inne dodatki (patrz: Programy powiązane).
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Shagrath   5 #8 17.06.2017 04:09

Niedopracowany produkt.

Dementor   38 #7 11.01.2016 13:29

@beee (niezalogowany): Wersja BETA - wiadomo próbna. Tak po prawdzie to świadczy o bezczelności producenta narażenie użytkownika na korzystanie z niedopracowanego programu.

  #6 06.02.2015 06:29
  #5 27.10.2014 20:07

Mega g**no nie odtwarza filmów

  #4 25.03.2014 18:37

no cóż napisy muszą mieć tą samą nawę co film wtedy wczyta je automatycznie

  #3 08.02.2014 19:17

Może mi ktoś pomóc i powie, jak zmusić ten program do otwierania napisów, bo na stronie programu piszę że otwiera ale ja jakoś nie mogę w żadnym formacie subów otworzyć ? Pomóżcie

  #2 23.01.2014 19:23

mplayer wieloplatformowy(kompilacja na dowolne srodowisko:windows,linux,mac) otwarty(opensource) i darmowy odtwarzacz video cechuje sie wbudowanymi kodekami(zero instalacji) latwy w obsludze (jak masz nakladke ja tam komend nie znam) nowe wersje sa mniej zasobozerne w stosunku do starej wersji (mpv to popprawiony mplayer(klon inaczej fork) ta dam i wszystko jasne (alllplayer nie dorasta mu do piet konkurencja vlc klonem orginalnego mplayer jest rowniez mpc teraz znane jako mpc-hc(wymaga kodkow przewaznie wystarczy ffdshow (nakladki mplayera:power player,mpui,smplayer,mpf,umplayer)(potrafi tez streamowac video z youtube i innych (w nowej wersji przetestowane w umplayerze) meczy mnie jedynie to ze nie ma dobrej nakladki (dla mnie) tj w pelni konfigurowalnej

  #1 08.01.2014 16:06

W czym jest lepszy od starego allplayera? bo nie kumam.