r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Balance 4

Strona główna Android Edukacja i nauka Gry i programy dla dzieci

Balance to gra logiczna, w której zadaniem gracza jest doprowadzić prąd do wszystkich miast i miasteczek w okolicy. Sieć musi być odporna na przepięcia i awarie, a elektrownie muszą produkować odpowiednią ilość energii.

Zadaniem gracza jest przede wszystkim budowanie sieci energetycznych z użyciem dostępnych materiałów. Na wyższych poziomach trzeba stawiać czoło przerwom w dostawach, awariom i trzeba dbać o to, by sieć wytrzymywała przesyłanie odpowiedniej ilości energii.

r   e   k   l   a   m   a

Gra jest bardzo estetyczna, a poziom trudności szybko rośnie.

Gra zawiera także element edukacyjny i uczy podstaw działania i budowy sieci energetycznych. Gra powstała dzięki wysiłkom norweskiego dostawcy energii i ma zachęcać do zainteresowania się tematem, a także szukania pracy w sektorze energetycznym.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Oszczędzaj prąd gdziekolwiek jesteś. Aplikacje, dzięki którym zapłacisz mniej

54
OPROGRAMOWANIE 28.09.2016 | Anna Rymsza

Idą podwyżki cen prądu i pewnie wielu z Was zastanawia się, jak uniknąć wyższych rachunków. Trzeba odpowiedzieć sobie na pytania, jakie urządzenie należy wyłączać? Może warto kupić nowy czajnik albo żelazko? I wreszcie – jak wysokie rachunki czekają nas w najbliższym miesiącu? Nie brakuje aplikacji, które policzą to wszystko za nas. Prąd w domu Prąd w domu to aplikacja firmy Tauron, służąca do monitorowania zużycia prądu i wyliczania kosztów. Dzięki temu można znaleźć najbardziej „prądożerne” urządzenia, być może ograniczyć ich używanie lub wymienić na nowsze. Bez rejestracji aplikacja…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.