r   e   k   l   a   m   a
reklama

Baldur's Gate Enhanced Edition na PC już dziś wieczorem, na inne wersje gry jeszcze poczekamy

Strona główna Aktualności

O autorze

Miłośnik gier komputerowych, konsolowych i nowych technologii, zwłaszcza owoców azjatyckiej myśli technicznej. Recenzent, czasem doradca oraz fotograf, zawsze otwarty na innych ludzi. Filolog.

Najpierw gra Baldur's Gate: Enhanced Edition miała pojawić się na rynku pod koniec września, potem jednak, z uwagi na chęć dopracowania produktu, studio Overhaul Games przełożyło debiut odświeżonego klasyka na koniec listopada. Powrót do przeszłości miłośnicy produkcji RPG na PC będą mogli sobie wreszcie zafundować dzisiaj koło godziny 21, kiedy to niezwykle wyczekiwane dzieło pojawi się oficjalnie w kanale dystrybucji cyfrowej.

Nie wiadomo, jak będzie z obciążeniem serwerów. Chociaż producenci niby przetestowali infrastrukturę i twierdzą, że są na uderzenie gotowi, mimo wszystko zalecają już zakupienie oraz wstępne pobranie produktu, aby wieczorem tylko go sobie aktywować. Wersja tytułu dla iPada zalicza przynajmniej tygodniowe opóźnienie po tym, jak wykryto w niej błąd, który nawet uniemożliwiał rozgrywkę. Studio musiało pozbyć się go przy okazji z innych wersji kodu. Następne w kolejności będą komputery Mac, a przed Gwiazdką mamy dostać usprawnionego Baldura również na Androida. Co ciekawe, w planach jest przenoszenie zapisanego stanu gry między platformami.

© dobreprogramy
reklama
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieTest najlepszych telewizorów na Mundial