r   e   k   l   a   m   a
reklama

Baldur's Gate Enhanced Edition przesunięte na listopad

Strona główna Aktualności

O autorze

Miłośnik gier komputerowych, konsolowych i nowych technologii, zwłaszcza owoców azjatyckiej myśli technicznej. Recenzent, czasem doradca oraz fotograf, zawsze otwarty na innych ludzi. Filolog.

Pierwotne plany studia Overhaul Games zakładały, że gra Baldur's Gate Enhanced Edition pojawi się na rynku w komputerowej wersji 18 września. Niestety jednak ci, którzy zaczęli z tego względu myśleć już o przerwie od pracy czy szkoły w tym tygodniu, aby powrócić do fantastycznych krain, będą zawiedzeni. Twórcy odświeżonego klasyka przełożyli premierę dzieła na listopad. Przepraszają fanów, ale zwyczajnie się ze wszystkim nie wyrobili.

Zainteresowanie zapowiedzianą na początku roku przeróbką okazało się ogromne. Tytuł nie tylko przedpremierowo zamówiła masa ludzi, lecz również podczas prac nad nim miłośnicy pierwowzoru trzymali stale rękę na pulsie, proponując usprawnienia, a także nowe opcje. Baldur's Gate Enhanced Edition przekładane jest ponadto na przeszło 16 języków. Ciągle pojawiają się nowe myśli i ochotnicy, chcący w jakiś sposób pomóc przy grze, zaś ona sama wciąż jest z tego powodu rozbudowywana — nie udało się więc zamknąć projektu na czas. Zadebiutuje on kilka tygodni później, ale za to za to w najlepszym możliwym kształcie.

© dobreprogramy
reklama
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieSą powody, dla których świat fascynuje się grą, o której nie wie absolutnie nic