r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Baldur's Gate Enhanced Edition także na iPada

Strona główna Aktualności

Kiedy przy okazji informacji o powstawaniu gier Baldur's Gate I & II Enhanced Edition pisaliśmy, że obsługi padów raczej tutaj nie będzie, nie mieliśmy naturalnie na myśli iPadów... Odpowiadające za powrót legendarnej serii na rynek Overhaul Games potwierdziło oto również usprawnioną wersję pierwowzoru na popularne tablety firmy Apple. Na razie nie wiadomo, co z kontynuacją.

Odrestaurowana pierwsza część zadebiutuje na App Store latem. Produkt oparty o zmodyfikowaną technologię Infinity Engine wstępnie przeniesiono na iPada, aczkolwiek jak nie ukrywają sami deweloperzy, prac przed nimi jeszcze sporo - głównie przy uproszczeniu sterowania oraz zwiększeniu czytelności okien dialogowych, a także ikonek. Niemniej podstawowe dotykowe gesty już działają. Można będzie dwoma palcami dowolnie zmieniać przybliżenie na akcję czy maźnięciem po ekranie przesunąć mapę.

Jeżeli o pakiet przygód chodzi, przenośne wydanie Baldur's Gate Enhanced Edition naturalnie zawierać będzie to, co komputerowe - czyli także dodatek Opowieści z Wybrzeża Mieczy. W przypadku tej wersji wątpliwe jest jednak, abyśmy doczekali się wsparcia dla fanowskich modyfikacji.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.