r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Balloon Brothers 1.33

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne

Niesłychanie wciągająca gra logiczna w nadzwyczajnej oprawie audiowizualnej.

Zadaniem gracza jest dopasowanie trzech takich samych obiektów obok siebie i eliminowanie ich po kolei z planszy. Ich zniknięcie rodzi nowe miejsce dla kolejnych przedmiotów, których pojawienie się stwarza nowe kombinacje rozwiązań i manewrów. Całe pole gry można dodatkowo obracać zmieniając nie tylko obraz samej rozgrywki, ale również stworzyć nowe możliwości powiększenia swojego dorobku punktowego. Pomagają nam w tym głównie widowiskowe combosy, które pojawiają się w momencie ułożenia więcej niż trzech takich samych obiektów obok siebie. Należy uważać na wrogie czaszki, a przede wszystkim na ich rozmieszczenie na planszy, albowiem ciąg trzech z rzędu czach oznacza koniec gry.

Uwaga!

Link do pobrania gry prowadzi jedynie do strony producenta, z której należy pobrać właściwy plik z grą. W tym celu należy zjechać myszką kilka ekranów, aż do momentu, gdy pojawi się napis:

Only available from Charlie Dog Games
Download it free from here
.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Shaki81 MODERATOR BLOGA  38 #5 31.12.2014 08:22

Kolejna gierka z tym samym nieśmiertelnym pomysłem, ale gra się przyjemnie.

  #4 15.08.2011 16:44

bardzo fajna gierka, a jej forma- oprawa, jest przyjemna. Szkoda tylko, że jak uzyska się za dużo punktów to koniec z graniem. I to jest największy minus

  #3 20.05.2011 18:34

Gra i owszem nawet niezła ale po uzyskaniu wyniku powyżej 3.000.000 i zamknięciu gry nie da się już pograć. Po prostu nie można już wejść.

  #2 25.11.2009 05:01

Przewaga formy nad treścią...

Canaletto   12 #1 23.11.2009 09:54

Gierka nie zachwyca.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.