reklama

Balloon Brothers na weekend

Strona główna Aktualności

O autorze

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy Balloon Brothers - niesłychanie wciągająca gra logiczna w nadzwyczajnej oprawie audiowizualnej.

Zadaniem gracza jest dopasowanie trzech takich samych obiektów obok siebie i eliminowanie ich po kolei z planszy. Ich zniknięcie rodzi nowe miejsce dla kolejnych przedmiotów, których pojawienie się stwarza nowe kombinacje rozwiązań i manewrów. Całe pole gry można dodatkowo obracać zmieniając nie tylko obraz samej rozgrywki, ale również stworzyć nowe możliwości powiększenia swojego dorobku punktowego. Pomagają nam w tym głównie widowiskowe combosy, które pojawiają się w momencie ułożenia więcej niż trzech takich samych obiektów obok siebie. Należy uważać na wrogie czaszki, a przede wszystkim na ich rozmieszczenie na planszy, albowiem ciąg trzech z rzędu czach oznacza koniec gry.

Grę Balloon Brothers można pobrać w dziale: PO GODZINACH -> Gry -> Logiczne.

Zapraszamy do zabawy oraz do odwiedzenia działu Tydzień z Piratem ;-), gdzie można zobaczyć nowe przygody naszych komiksowych bohaterów.

Ponadto wszystkich miłośników gier, dla których gra na weekend to za mało, zapraszamy do naszego portalu Gamikaze. Polecamy recenzje niezwykle metalowego Brutal Legend, wydanych dopiero co na płycie dodatków do GTA IV - Episodes from Liberty City, a także najnowszej bijatyki Namco Bandai - Tekken 6. Na deser zaś dwie zapowiedzi - gier Disney Epic Mickey oraz Mass Effect 2. Rozpoczął się także konkurs, w którym główną nagrodą jest płyta główna firmy Gigabyte.

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama