Banan znęca się nad notebookiem Acer Aspire V7-482PG

Ostatnie dwa tygodnie wakacji spędziłem u rodziny. Jako, że stacjonarka, która tam mieszka nie jest już najnowsza, ba gruchot jakich mało, więc potrzebowałem zabrać ze sobą komputer. Najlepiej żeby był w miarę wydajny. Dzwonię, w takim razie po różnych producentach i albo mają coś mało wydajnego do testów albo wydajne notebooki, które są w trakcie testów.

Blogi na dobrychprogramach - Sierpień (26)

Drugi dzień szkoły, a tak na prawdę to pierwszy, bo to dzisiaj zaczęło się bieganie po całej szkole i szukanie klasy. Nowa szkoła, nowi nauczyciele, nowe przedmioty, nowi koledzy. Tylko Banan ciągle ten sam.

Ogólnie

Po pierwszych 9 lekcjach w nowej szkole przydało by się podsumowanie napisać. W ubiegłym miesiącu redakcja udostępniła nam nową wersję portalu, przy okazji wprowadzając na blogu takie ułatwienia jak wrzucanie kilku zdjęć na raz.

Blogi na dobrychprogramach - Lipiec (25)

Dzisiaj djfoxer zebrał i ciekawie opisał statystyki portalu za okres 2012-2013, które wcześniej przedstawił na HotZlocie. Jednak na to wygląda, że dzień będzie usłany wykresami, bo początek miesiąca to również czas na podsumowanie miesiąca. Tym razem nie byle jakie podsumowanie, bo jubileuszowe. Tak się składa, że już od dwóch lat, miesiąc w miesiąc opisuję i opracowuję dla Was statystyki blogów.

Blogi na dobrychprogramach - Czerwiec (24)

W poprzednim wpisie mogliście przeczytać relację z warsztatów Huawei w Warszawie. Kilka dni wcześniej załatwiłem sobie smartfona z Windows Phone 8 do testów, żeby po przerwie powrócić do mojej serii "Banan znęca się nad" szczególnie, że nareszcie skończyła się szkoła i już uczyć się nie muszę oraz nie ma też testów Intela i przesycenia bloga recenzjami. Ciężko nie zauważyć na blogu kolejnej akcji, tym razem z Office'm 365.

Zielona moc na warsztatach Huawei

Czekam sobie na dworcu - egipskie ciemności, ale o 21:54 nagłe przejaśnienie. Dziesięć minut przed przyjazdem pociągu wszystkie światła nagle się zapalają - lepiej późno niż wcale. Kupiłem bilet przez internet ale na Leżajskim, dopiero co wyremontowanym za miliony złotych dworcu są okienka na kasy biletowe, ale kas brak.

Blogi na dobrychprogramach - Maj (23)

Miałem namalować jakiś zabytek na plastykę, no dobra namalowałem ratusz, a nauczycielka zamiast dać mi ocenę na jaką zasługuję to kazała mi to poprawiać. Gdybym nie poprawił dostałbym jedynkę. Poprawiłem pracę, zakręcam plakatówki i chlup - żółta farba wylała się na klawiaturę. Wycieram, działa jest wszystko dobrze (do czasu). Następnego dnia podczas wpisywania hasła zamiast jednej literki dostawałem cały pakiet. Trudno rozkręcę wyczyszczę wysuszę i powinno być dobrze.

Darmowy internet w Virgin Mobile

Coraz bliżej wakacji, coraz mniej ocen do poprawienia. Dzisiaj był bardzo dobry dzień, bo kolejny przedmiot zniknął z mojej listy "do poprawienia" i to całkiem niespodziewanie. Z chemii miałem tylko jedną ocenę, a mianowicie 1 i nic poza tym, miałem zamiar tą ocenę poprawić. Zamiast matematyki mieliśmy zastępstwo i w efekcie była chemia. Nauczycielka zadała 6 bardzo prostych zadań z materiału chyba z pierwszej klasy, ostatnie zadanie miało 3 podpunkty. Trzy pierwsze osoby, które rozwiążą zadanie podchodzą do sprawdzenia do nauczycielki i dostają ocenę.